Wpis z mikrobloga

@supra107: Chopie! Zauważ, że od dłuższego czasu pojawiają się dane wpisy i są "usunięte przez autora". To trochę dziwne, bo wczoraj miałem usunięty (kolejny raz) czyjś komentarz niby prze ze mnie, gdzie kilka dni mnie nie było na wykopie. Korki Taczer wpierdziela się pomiędzy wódkę, a zakąskę, a najlepsze jest to, że jakaś padlina może sobie pisać swoje wysrywy, gdzie jest u mnie na czarnej i nie mam opcji usunięcia jego
  • Odpowiedz
@Deathcult: W sensie co masz na myśli? Że moderacja usuwa niektóre komentarze w taki sposób że wygląda to jakby sam autor go usunął? Bo to co zaprezentowałem to komentarze usunięte przez autora wpisu, że np. mógłbym teraz usunąć twój komentarz i taki napis widniałby zamiast komentarza. Po prostu WulkanizatorOponGumowych kasuje każdy komentarz który pisze nieprzychylnie o jego pro-centralnej działalności ale nie usuwa komentarzy od jego współpracowników i to jest śmieszne.
@
  • Odpowiedz
@supra107: O to to to to.. Jak nie wierzysz to wejdź na mój profil i poczytaj moje wysrywy. Niektóre są usunięte przez autora, czyli prze ze mnie. Zobacz sobie aktywność i sam oceń. Nie usuwam komentarzy, bo tą hołotę mam na czarnej i pod moim postem raczej nie mogą wylewać swoich kakaowych żali. A jednak się zdarzyło i tak. Któryś z modów pcha paluchy nie tam, gdzie trzeba.
  • Odpowiedz
@Deathcult: Jeszcze może być taka sytuacja że ktoś inny ma dostęp do twojego konta, ale jak żadne inne adresy IP nie mają do niego dostępu oprócz twojego i jeżeli nie masz żadnych kluczy API no to faktycznie coś tu śmierdzi.
  • Odpowiedz
@Deathcult: A, wiesz co, chyba wiem o co chodzi to ci wytłumaczę.
"Komentarz usunięty przez autora" pojawia się jeżeli osoba która zamieściła komentarz go usunęła. Czyli jeżeli ty usuniesz swój komentarz w tym wątku to będzie widnieć taki napis.
"Komentarz usunięty przez autora wpisu" pojawia się jeżeli OP usunął komentarz. Czyli gdybym ja teraz usunął twój komentarz w tym wątku to będzie widnieć taki napis.

"Autor" odnosi się do osoby która
  • Odpowiedz
@Deathcult: No tego to już nie wiem, różne osoby siedzą na Wykopie. Ciężko powiedzieć czy to użytkownicy mieli powód żeby to usunąć, czy ktoś z moderacji macza w tym palce.
  • Odpowiedz
@GiorgioBorgioWypierdacze: Myślę że tu chodzi o spisek że moderatorzy usuwają komentarze nieprzychylne centrali ale w taki sposób że komentarz jest usuwany przez autora, więc na usuniętym komentarzu nie widnieje pieczęć moderacji a i w wymoderowanych się to nie pojawia. Po cichutku usuwa się komentarze tak że autor tego nie zauważy a i nikt nie załapie podejrzeń.
  • Odpowiedz
@supra107: Dokładnie tak to mi wygląda. Przed czarną wdałbym się w dyskusję, bo każdy może mieć gorszy dzień i coś z głupia napisać. To był tylko najnowszy przykład, a dzieje się tak od kilku miesięcy, może roku? Jego Zardzewiałość nasyła swoich przydupasów za każdy nieelegancki wpis i prawilni ludzie maja bany. Szkoda, że to tylko jego narzędzia, włażenie w dupę upośledzonym zomowcom.
  • Odpowiedz