Wpis z mikrobloga

Czy ktoś wie co się dzieje z dostępnością suszarek do włosów DYSON Supersonic? Na stronie dyson.pl trzeba czekać około dwa tygodnie mimo możliwości zamówienia a w sklepach RTV w ogóle ich nie ma.
#dyson
  • 17
  • Odpowiedz
@SF71H: Ja czekałem na to żeby w ogóle Supersonic był dostępny gdziekolwiek od... listopada 2021? Także dwa tygodnie czekania to luz. Gorzej z cenami - w tym tygodniu kosztowały 1800 PLN a dziś już 2000 PLN.

Z tego co się w międzyczasie dowiedziałem to niedostępność suszarek była spowodowana przez kryzys z dostępnością czipów.
  • Odpowiedz
@SF71H: Wczoraj wieczorem zamówiłem suszarkę i dziś już została do mnie wysłana. Jeśli masz blisko, to możesz zadzwonić do pobliskiego sklepu stacjonarnego Dysona, bo jak sprawdzałem u siebie, to też były dostępne od ręki
  • Odpowiedz
@PdG_PL: Kupiłem Philipsa SenseIQ. #!$%@? tego Dysona. Zamówiłem 08.09.2022 roku, do dziś czekam na zwrot kasy bo nie zrealizowali w terminie zamówienia i ciągle przekładali wysyłkę o tydzień. XD
  • Odpowiedz
@PdG_PL: Myślę, że overpriced. Tak jak słyszę opinie, że warto zainteresować się odkurzaczami i np. moja mama kupiłaby odkurzacz drugi raz jakby było trzeba, tak według mnie suszarka już nie jest jakimś game changerem. Fajne, ładne, super działa, ale według mnie nie warte tej ceny.
  • Odpowiedz
@jestemmimas: Sam sklep, tj. czas wysyłki itd. git. Nie mam swojego odkurzacza z Dysona, ale jak wspomniałem, moja mama sobie go chwali, czy znajomi. Sam mam tylko suszarkę i uważam, że jest spoko, ale nie warta aż tak wysokiej ceny.
  • Odpowiedz