Wpis z mikrobloga

  • 0
@avruk: Oj wierz mi na słowo, nie było warto :P

Ale to zawsze coś, przynajmniej to bedzie pamiętny Sylwester :D

Udało mi się załatwić dentystę na jutro, dam znać co dalej :)
  • Odpowiedz
@Msiem: Moim zdaniem jak bedziesz mial czas i kase pojdz jeszcze do jakiegos lepszego gabinetu i sprawdz czy nie da rady zrobic czegos wiecej, bo na dluzsza mete moze nie wytrzymac. Moim zdaniem licowki zalatwilyby sprawe. Zapytaj wykopowego dentysty @Farrahan :)
  • Odpowiedz
@Msiem: Lekkie pitolenie o szopenie, moja kolezanka pamietam miala aparat na zeby jakos w liceum, ale tylko na kilku i dorabiali jej licowkami kly, bo nie chciala miec (tzn uzupelniali jej te kly :p).
  • Odpowiedz
@tusiatko: Licówki nie są fajne. Tzn. może i fajnie to wygląda, ale jeśli chodzi o mechanikę utrzymania, to średnio, bo masz oszlifowaną tylko przednią powierzchnię zęba i na tym się ma to wszystko trzymać. Nie wiem po co polecasz "lepszy gabinet" skoro ktoś mu to zrobił całkiem fajnie. Nie takie rzeczy się odbudowywało kompozytem i wszystko ładnie trzyma :) A z tym czekaniem aż się zęby "zestarzeją" miał rację, bo
  • Odpowiedz
  • 0
@Farrahan: Dokładnie to samo powiedział o komorze miazgi :)

I powiedział że nie wiele brakowało (ok grobosc żyletki) zeby komora się otworzyła bo już prześwitywała wiec mało brakowało

Nie jest źle :)

Na pewno wiele się na tym wydarzeniu nauczyłem ;)
  • Odpowiedz
@Farrahan: No tylko na ile mu starczy takie kompozytowe wypełnienie. To tak jakby miał bardzo dużą plombę. Nie sądze, że starczy mu to na xx lat, poza tym szybciej się przebarwi i będzie widać po jakimś czasie :)
  • Odpowiedz