Wpis z mikrobloga

@tomkom: Serio nie rozumiem tego... Raz masz 30-dniowy okres próbny, dwa na rok prime kosztuje 50 zł gdzie masz jeszcze profity na Amazonie jak coś kupujesz. Na miesiąc wychodzą #!$%@? grosze. Coca cola 2l obecnie więcej kosztuje a masz zajebiste seriale i filmy na cały rok
  • Odpowiedz
@tomkom: Chcesz obejrzeć serial, który wyprodukowała jakaś platforma. Masz możliwość skorzystania z okresu próbnego, masz możliwość przerwania subskrypcji w dowolnym momencie. Nikt Ci nie każe płacić co miesiąc 1000 abonamentów xD
  • Odpowiedz
@tomkom: ja oglądam ba bflix . ru są tam też inne seriale zainstaluj adblocka i można oglądać online, w opcjach możesz dodać napisy są polskie i angielskie. Bez żadnego logowania, rejestracji i żadnych opłat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Masz możliwość skorzystania z okresu próbnego, masz możliwość przerwania subskrypcji w dowolnym momencie. Nikt Ci nie każe płacić co miesiąc 1000 abonamentów xD


@Kenneth66: ma też możliwość wejść też na dowolną nielegalną platformę udostępniającą te filmy za darmo bez rejestracji, logowania, zakładania kont i podpinania karty czy korzystania z jakichś darmowych okresów próbnych.
  • Odpowiedz
@Positano1: No spoko. To już prywatny wybór i kwestia własnego sumienia. Też kiedyś bardzo często tak robiłem. Nie zamierzam kłamać, że nie. Teraz gdy są to rzeczy praktycznie darmowe a mnie stać na to żeby na 3 czy cztery abonamenty jakie wykupuję płacić miesięcznie 5 dych, to byłoby mi po prostu głupio przed samym sobą, że kogoś okradam z jego pracy.
  • Odpowiedz
@Kenneth66: ja często oglądam jakieś różne seriale ale nie robię tego regularnie i nie chce mi się bawić w jakieś rejestrację podpinanie karty tylko po to żeby w raz miesiącu z nudów obejrzeć jakiś gówno serial. Samo oglądanie nie jest nielegalne tylko ten co to udostępnia bierze na siebie odpowiedzialność, ale w sumie mam to w dupie bo czy jest nielegalne czy legalne, bo mam kilka dodatkowych złoty w swojej kieszeni
  • Odpowiedz