Wpis z mikrobloga

Pytanie do podróżników. Gdzie mogę jeszcze moja różowa zabrać? Jesteśmy razem z woj świętokrzyskiego, ona studiuje w Krakowie stąd też Krakowa nie usmiecha mi się zwiedzać, bo ona już zna cały Kraków. Z atrakcji na jakich byliśmy to właśnie park linowy w kryspinowie (bardzo się jej podobał), Sandomierz, różne okoliczne zalewy itd. Chcialem jechać z nią do energylandi, ale trochę droga ta przyjemność. Może standardowo kiedyś wziąć ją do Zakopanego? Ale gdzie tam konkretnie iść, Krupówki, morskie oko? Co byście mi polecili?
#rozowepaski
  • 4
  • Odpowiedz
@panzmarszrutkiwbiszkeku: wiem o co chodzi, tylko przy okazji ja bym pozwiedzal póki z nią jestem, bo samemu to lipa. I tak wydam jedynie na paliwo, bo ona mimo iz studiuje to też się dokłada, nie płacę za wszystko, bo nie chce żebym za nią płacił
  • Odpowiedz
@Espance: W Kielcach też jest park linowy, to jak jej się podoba w takich miejscach to możecie tam iść. Niedaleko Kielc jest Zoo w Lisowie, zamek Chęciny, Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni. Jak byliście w Sandomierzu to mogliście jeszcze podjechać do Ujazdu - tam jest ogromny zamek Krzyżtopór. Poza tym może Ojcowski Park Narodowy w małopolskim. Park Orlich gniazd - tam chyba również jest park linowy i kilka opuszczonych zamków. Niedaleko
  • Odpowiedz