Wpis z mikrobloga

Przeszedłem #eldenring i było fenomenalnie!
Jestem juz starym graczem (34lvl) i oprócz #csgo w które gram 10 lat ciężko mnie w coś wkręcić.
Zacząłem wierzyć, że jestem już trochę wypalonym graczem, że nie złapie już tej zajawki jak miało się 15 lat i grało w Mafie itp.
Ale Elden Ring mnie skasował totalnie, 10/10, pierwsza platyna na #ps5
Grałem kiedyś w Dark Souls 3 i odbiłem się. Tak samo miałem z Elden Ring, po 2h chciałem już w to nigdy nie zgrać :D
Ale troszkę się zmusiłem i oh boy, najlepsza gra od wielu lat dla mnie.

Zastanawiam się co następne, kupiłem dziś #deathloop bo koncept mnie zaciekawił i lubiłem zawsze #dishonored, a czuć tu troszkę podobny feeling
To co ostatnio jeszcze mnie mega wkręciło to Mafia remake i #ghostoftsushima
#gry
jimmyF - Przeszedłem #eldenring i było fenomenalnie!
Jestem juz starym graczem (34lv...

źródło: comment_16621589860E46dXreTrF7zXt4GmIM36.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@jimmyF: od ER się odbiłem, mimo pomocy weterana serii DS.

Ghost of Tsushima 10/10. Jak zacząłem grać, tak oderwałem się po skończeniu gry - DLC Wyspa Iki to sztosik narracyjny. Ciekawe combosy można robić z tą zbroją małpią :D
  • Odpowiedz
  • 1
@rintin ghost i days gone to exy sony które jako jedyne odpuściłem po ok 6h bo przytłoczyły mnie nudą

@jimmyF jak lubisz coś wymagającego to może spróbuj roguelike? Wspaniały model walki w curse od the dead gods czy dead cells
  • Odpowiedz
@jimmyF: Czy zakończenia robiłeś na następnych przygodach NG+? Czy może skorzystałeś z zapisu w chmurze przed wybraniem osiągnięcia?
Jestem na NG++ i to był chyba zły pomysł :) Jak drugie które robiłem to poszło szybciutko, bo nie leciałem z Renną ani Fią, to teraz muszę się wysilić..
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@enio nie nie, zapis w chmurze, ta gra ogólnie dla mnie była mega trudna ;D jeszcze ja grałem claymore 25 plus tarcza
I prawie do samego końca nie wiedziałem o przyzywaniu łzy naśladowcy ;D
  • Odpowiedz
@Korova: Już myślałem że tylko ja odpuściłem tsushime. Przeszedłem pierwszy akt, zrobiłem tam wszystkie misje poboczne, wyzwoliłem cała wyspę i... Mnie znudziło
  • Odpowiedz