Wpis z mikrobloga

@RolnikSamWdolinie: konta w tym samym banku. jakos mnie nie zaskakuje ze ogarnieci ludzie (sprzedajacy takie auta) czesto maja po 3 czy wiecej roznych kont :) sam tez kilka mam, no to sie zwykle cos pokrywa

w ostatecznosci dostosuje sie do sprzedajacego i zaloze konto w jego banku kilka dni wczesniej
  • Odpowiedz
@RolnikSamWdolinie: konta w tym samym banku. jakos mnie nie zaskakuje ze ogarnieci ludzie (sprzedajacy takie auta) czesto maja po 3 czy wiecej roznych kont :) sam tez kilka mam, no to sie zwykle cos pokrywa


w ostatecznosci dostosuje sie do sprzedajacego i zaloze konto w jego banku kilka dni wczesniej

@villager: specjalnie konto w banku zakładasz, żeby się dopasować do sprzedającego? XD
  • Odpowiedz
@cherrz: jeszcze nie było potrzeby ale w ostateczności tak bym zrobił jesli transakcja byłaby n a drugim końcu polski


@villager: a nie lepiej zapłacić 5zl za przelew natychmiastowy? Choć w Santander natychmiastowe są akurat za darmo. Szalony pomysł z zakładaniem konta dla kupna samochodu, później trzeba się bawić w wypowiadanie umowy itp, aż nie wierzę że ktoś tak kiedyś zrobił xD
  • Odpowiedz