Wpis z mikrobloga

@L24D ale tu nie chodzi o olanie szefa i założenie firmy, tylko o rodzaj firmy. Ten taksówkarz właśnie olał szefa i założył firmę. Teraz jest swoim szefem i na swoją działalność, ale wiele się w jego życiu nie zmieniło i nigdy nie będzie w stanie w takiej formie stać się bogatym, bo nie da się tego biznesu skalować, ponieważ zarobki są zależne od jego pracy, więc jedyne co może skalować to czas
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L24D: no taka prawda. Ale przegrywy z wykopu i tak będą pisać że to tylko moje lenistwo mnie ogranicza. Tydzień temu złożyłem spółkę naftową i wydobywam 400 tysięcy baryłek dziennie. Sam zapracowałem na swój sukces.
A za miesiąc otwieram fabrykę procesorów.
@L24D: Niezrozumiałes obrazka, tu nie chodzi o bolid tylko: po lewej ty prowadzisz biznes ale szef siedzi obok i zbiera kase, prowadząc samu biznes jest on zależy w 100% od ciebie i to od ciebie zależy czy będzie świetny jak bolid czy słaby jak rower
@L24D: Hmm ktoś tu zauważył, że kapitalizm #!$%@? zwykłych ludzi, więc... stwierdził że trzeba po prostu nie byćzwykłym człowiekiem. Wszyscy powinniśmy być tymi którzy jebią, a nie być #!$%@? :)