Wpis z mikrobloga

@exile17: na spokojnie w szale i amoku. W tym roku bilety na płytę dało się kupić normalnie w kasie przed koncertem, ale nikt nie twierdzi że będzie to możliwe też za rok... Boli bo trochę kasy pójdzie, za to za rok nie będzie trzepnięcia po kieszeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@enron: no tydzień przed koncertem w tym roku codziennie do dnia koncertu było od 20 do 60 biletów wolnych na każde miejsce, więc ja się nie obawiam i kupię bilety zapewne po którejś puli zwrotów
@exile17: no właśnie zależy jak znajomi, troje się zdeklarowało tak że jak dam znać to kupujemy, dwoje się kaja że w tym miesiącu może nie być kasy. Pff, amatorzy, ja wydałem tyle że będę #!$%@?ł gruz do jego końca, ale chętnie wydam jeszcze trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale jak rzeczywiście nie wyrobią to też będę polował na zwroty.
@enron: no tydzień przed koncertem w tym roku codziennie do dnia koncertu było od 20 do 60 biletów wolnych na każde miejsce, więc ja się nie obawiam i kupię bilety zapewne po którejś puli zwrotów


@exile17: pytanie czy będzie taka skala zwrotów jak teraz... Podejrzewam, że Chorzów poleci dużo sprawniej niż Warszawa. Sam mam lekki ból ze już teraz się zaczyna sprzedaż, bo mam kilka dni na uświadomienie żonie że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@exile17: a kiedy grają i gdzie? Serio pytam, bo z koncertami to mi po drodze tak średnio, ale na nich to nawet bym sie przeszedl.
@enron: też jestem ciekaw :D znajomi bywali na Rammsteinie a mnie akurat zawsze nie było w kraju albo nie mogłem z innych powodów i dopiero pierwszy raz będę, jaram się bardzo. Ale wiem z czym to się je bo dwóch z moich kumpli to w ogóle regularnie jeżdżą, czy tutaj czy do Czech na przykład.
@pwone: Chorzów, 30 lipca.
@enron: Paul mówił w którymś wywiadzie, że zagrają


@Rodjer: ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ciekawe jak to w ogóle będzie wyglądało. Tegoroczna trasa to była praktycznie kopia 2019 (wiem, to była w sumie ta sama trasa)... Armee der Tristen było spoko starterem, ale takie Ramm4 albo Rammlied to by był odlot ()