Wpis z mikrobloga

Mirki co sądzicie. Uwagi, sugestie, pomysły zawsze mile widziane. Otóż stwierdziłem że zajmę się robieniem lamp. Połączenie betonu architektonicznego i drewna jakoś zawsze mi się podobało coś takiego surowy beton i ciepło drewna. Zrobiłem prototyp swojej pierwszej lampy podłogowej (żeby wiedzieć gdzie są ewentualne błędy co trzeba dopracować it'd). Sporo potu wylałem ale myślę że warto było cóż zdjęcia robione telefonem więc wiadomo szału nie ma. Long story short co sądzicie ma to rację bytu ? W jakie ewentualnie narzędzia zainwestować ? #rekodzielo
Pobierz netevil - Mirki co sądzicie. Uwagi, sugestie, pomysły zawsze mile widziane. Otóż stwi...
źródło: comment_16620556167XmKGHPSbkKWD7v9SFAiMt.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@netevil: mam jedną uwagę albo pomysł, zależy jak to przyjmiesz:)
Ta lampa jest robiona z różnych kawałków drewna, faktura się na nich nie zgadza. Lepiej by było robić to z jednego kawałka poprzez pocięcie cienką piłą albo dłutowanie, zależy jak bardzo ci się chce:)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@netevil: tak jak napisałem, pociąć wzdłuż na 9 kawałków jakąś cienka piła a później skleić, powinno być lepiej. Ewentualnie właśnie dłutem rzeźbić bez rozcinania.
@netevil: otwory zajmują mniej niż 50% całości, więc zastanawiam się jak wygląda źródło światła - tzn. jeżeli światło jest przez całą długość lampy to tracisz mnóstwo energii (światła) na oświetlanie wnętrza lampy, a nie otoczenia. Jeżeli masz w tych otworach zamontowane żarówki to wtedy nie.