Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nowo poznani fajni faceci zawsze okazją się zajęci, mieszkam w dużym mieście. Warto szukać ludzi przez portale randkowe? Do tej pory nie korzystałam. Czas mija, a ja niczyja :D 25 "lvl" ;) Ps. nie chcę szukać na wykop, bo wygląd jest dla mnie ważny, a tu nikt nie wrzuca zdjęć.
#tinder #badoo #facebookrandki #randki #zwiazki #single #milosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6310b587e90046d2cec11841
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 15
  • Odpowiedz
Warto szukać ludzi przez portale randkowe?


@AnonimoweMirkoWyznania: Tak, warto. Są taam zajebiści goście, którym zależy na znalezieniu wartościowego związku (np ja xD) aczkolwiek większość to będą babiarze i faceci w związkach :p
No i jako że (chyba) stawiasz wygląd na pierwszym miejscu, to będziesz trafiać w 90% na babiarzy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
fajni faceci zawsze okazją się zajęc


@AnonimoweMirkoWyznania: facetów wysokich, przystojnych, dobrze zbudowanych i dobrze zarabiających lub z perspektywami jest kilka procent. Wbrew pozorom co się kobietom wydaje. Więc jeżeli sama nie jesteś piękniejsza od każdych kilkunastu napotkanych na ulicy rówieśniczek to oni zawsze będą dla ciebie zajęci.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: znam tą sytuację. Ja już lekko ponad 30. sparować się w dzisiejszych czasach to nie jest tak łatwo ,dobrać charakterami i zgrać życiowo. U mnie jest jeszcze taki problem że sobie tak zorganizowałam czas że nie mam tak w sumie kiedy poczuć się samotnie bo praca do późna , gonitwa za pieniędzmi nazwana rozwojem kariery, szkolenia itp, po pracy zajęcia tenis, język itd. w niedzielę wieczorem czuje się samotna i
  • Odpowiedz