Wpis z mikrobloga

Jak można sie przełamać w #seks, jeśli nawet gdy nadarza sie okazja, to nie podejmuje wyzwania, bo wstyd powiedziec ze nigdy tego nie robilem, a nawet jesli nie powiem to pewnie i tak wyjdzie w praniu i moze bylby cringe.. No i w ten sposob nakręciła sie spirala, nigdy nie rucham, bo nawet jesli jest jakas okazja to wstyd sie przyznać

Teraz np. znienacka, trafiła sie okazja ktora prawie nigdy sie nie zdarza - napisala do mnie jakas laska, ze przyjechala z Bialegostoku do mojego miasta (45k) a raczej do miasta obok bo mieszkam na wsi, i ze jest u kuzynki - byłyby we dwie. Dała mi tez zdjecia twarzy obu i sumie takie średnie,tzn. jedna jeszcze w maire, a druga niezbyt. Ale w ostatecznosci moze by były. Obie 19lat, jedna doswiadcxzona bo po zwiazku, a druga niedoswiadczona (wiec chyba dziewica?) a ja 28. I od razu miałem przed oczami obraz, że jak miałbym dwie obrabiać i to jedną niedoświadczoną, jak ja w ogle nie wiem co i jak, a nie powiem tez tego bo wstyd. Chcialy sie umawiac na sobote, ale zwlekałem z odpowiedzią i zaraz napisala ze szuka dalej szuka dalej. Dodam ze nie za hajs

A jeszcze tak nawiasem mowiac, zdziwilem sie ze nawet takie z pozoru grzeczne i niewinne wygladajace osoby, mogą byc lampucerami

#oswiadczenie #podrywajzwykopem
  • 9
@true-true: Troche sie przed tym wystrzegalem, bo czasem czytalem cos w stylu, ze za pierwszym razem lepiej tego z prostytutką nie robić. Nie wiem w sumie czemu dokładnie, ale że to jakoś na psychike ma siąść?
@essos nie musisz się chwalić że to Twój pierwszy raz. Zawsze można zrzucić wszelkie niedoskonałości na styl lub zmęczenie "bo ciężki dzień w pracy". Można powiedzieć że to nie pierwszy raz -one tego nie sprawdzają xd #pdk
Tylko zakładanie gumy najlepiej przed faktem sprawdzić - na pudełku jest instrukcja. Jak masz problem z kupowaniem to po prostu wrzuć na taśmę do normalnych zakupów albo weź w samoobsługowej.
@magiczny_orangutan: Mam gumy kupione 2 lata temu na jakąś okazje i nadal nieuzyte :P

nie musisz się chwalić że to Twój pierwszy raz. Zawsze można zrzucić wszelkie niedoskonałości na styl lub zmęczenie "bo ciężki dzień w pracy". Można powiedzieć że to nie pierwszy raz -one tego nie sprawdzają xd #pdk


@magiczny_orangutan: Hmm, tylko ze ja np. nie wiem jak zacząć, bedzie mi brakować pewności i chyba przez samo to mozna
@essos zawsze to można tłumaczyć tym, że wcześniej zawsze w związku, a to jednak trochę inaczej. Raczej nie będzie Cię wypytywać jak na przesłuchaniu dlaczego tak a nie inaczej :D A co do gum to jeśli ich nie trzymałeś w chłodnym zacienionym miejscu to wywal od razu, bo szkoda stresu.
Jak Cię po wszystkim zapyta czy już to kiedyś robiłeś to możesz powiedzieć, że teraz już tak :D
Jak Cię po wszystkim zapyta czy już to kiedyś robiłeś to możesz powiedzieć, że teraz już tak :D


@magiczny_orangutan: Jesli mialaby mi zadać takie pytanie, to chyba znaczy, ze nie da sie tego ukryć i pewnie już w trakcie bedzie pytać :P
Nie wiem w sumie czemu dokładnie, ale że to jakoś na psychike ma siąść?


@essos: Jako młody człowiek też słyszałem, że to może siąść na psychikę. Zakładam, że to dotyczy nastolatków. Z tego co mówisz to stan obecny trochę Ci siada.