Wpis z mikrobloga

@#!$%@? Akurat PiS był zawsze antyrosyjski. Jedynie co ich łączy to komunizm, a dzieli to, że w wydaniu polskim.

Kaczyński nie czytał po rosyjsku peany na część Rosji, a Tusk czytał po niemiecku na cześć Niemiec
@Volki: nie zauważyłeś jeszcze, że jak ktoś się z lewactwem nie zgadza nawet w najmniejszej kwestii to zawsze kończy jako przyjaciel putina czy faszysta, nazista czy co tam wymyśleć mogą?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Volki: jest to jakiś konkret, ale MSZ ma taką rolę, by prowadzić dyplomację i ogółem człowieka traktować jak człowieka.
Przy działaniach PiSu typu rozpierdzielanie trójpodziału władzy, stawanie okoniem w UE, propaganda w mediach, zepsucie relacji z każdym możliwym krajem w efekcie czego nie są w stanie nic osiągnąć na arenie międzynarodowej, to podane argumenty są kapiszonami
@tasak No ale weź mnie nie rozśmieszaj, że dla ciebie zmiany w prawie to "ruskie interesy".

Bo ja mogę dać ci przykład sabotażu budowy elektrowni atomowej, której budowanie pochłonęło tyle co wybory kopertowe, a nie wybrali nawet lokalizacji xD xD xD

To jest dopiero ruski interes PO, bo korzystają na tym Niemcy i Rosja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hphp123: straciliby połowę twardego elektoratu, a poza tym ważniejsze było wejście głęboko w dupę wujkowi samowi, z którym też mieli na pieńku.
Jeśli się o to martwisz, to niedługo będą szczekać na Ukraińców, jakiś powód na pewno się znajdzie