Wpis z mikrobloga

@pekak: podałem Ci tylko błąd merytoryczny w Twoim rozumowaniu. Nie twierdzę, że iOS jest lepszy lub gorszy od Androida.

Takie zagranie jak załatanie tych starych telefonów jest zajebiście dobrymPR. zastanawiam się czy kolejny mój telefon to nie będzie właśnie iPhone
@korin_: Nie, podałeś swoje idiotyczne pełne błędów myślenie.
Gówno mnie obchodzi jako użytkownika ile różnych modeli telefonów wysłał producent, chcę mieć aktualne, bezpieczne oprogramowanie, iOS mi to da, Android nie.
@Multigatawny: Zaskoczę Cię, ale w XXI wieku ludzie robią sporo różnych rzeczy przy użyciu smartfonów począwszy od logowania się do banku i wykonywania przelewów, na trzymaniu tam dokumentów czy właśnie prywatnych zdjęć.

Wykopki: bezpieczeństwo to ciota i #!$%@?, ja mam jedno hasło do wszystkiego i androida 5.1 bo nie mam nic do ukrycia
Też wykopki: Białek napraw wykop, czemu rumun nas zhackował
@pekak: tylko szkoda, że mój iPad (chyba 2, ale nie pamiętam już) po którejś aktualizacji (chyba z iOS 8 do iOS 9) przestał być używalny. Ofc, cofnąć nie można ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może i on dostaje aktualizacje, ale w tym momencie to sztuka dla sztuki.