Wpis z mikrobloga

@groman43: Bez sensu, jest jeszcze rommate gdzie sie szuka pokoi. Ja tylko raz wynająłem umeblowane, po prostu miej te pare funtôw na podstawowe meble i tyle, potrzebujesz w sumie łóżko i szafke na start bo kuchnie są kompletne i łazienki
@suqmadiq2ama: Potrzebuję łóżko, dużą szafę, biurko, jakiś stół i krzesła też by się przydały. Ale to nie jest najważniejsze. Nie chcę mi się wozić później z meblami podczas kolejnej przeprowadzki.
Jak wynajmowałem umeblowałem cały dom za £600.


@motoinzyniere: A potem po pracy jeździłeś na kierownicy, tak znamy to.

otrzebuję łóżko, dużą szafę, biurko, jakiś stół i krzesła też by się przydały. Ale to nie jest najważniejsze. Nie chcę mi się wozić później z meblami podczas kolejnej przeprowadzki.


@groman43: Szukasz charity, kupujesz kilka używek za grosze z dostawą, a przy wyprowadzce oddajesz meble na charity, a oni jeszcze przyjadą i z
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@groman43 w Polsce lub Facebook. Nie będzie łatwo znaleźć bo w UK standardem są nieumeblowane - wtedy nie płaci się wtedy council tax gdy mieszkanie stoi puste.

@Pieron: jak to? Mając meble w mieszkaniu trzeba płacić council tax?
@Foyth tak. Wiele zależy od councilu, ale zwykle za umeblowane niezamieszkane mieszkanie płacisz normalny lub lekko obnizony council tax. Za puste mieszkanie bez mebli czekające na najemcę dostajesz sporą zniżkę, nawet do 100%.
@groman43: Jedziesz na carboota albo do charity shopa i meblujesz cale mieszkanie za kilka stówek, potem jak nie potrzebujesz wystawisz na FB marketplace i wezmą z pocałowaniem ręki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z umeblowanych to do głowy przychodzi mi jedynie długoterminowe air bnb ale cenowo może być gorzej.