Wpis z mikrobloga

@JackBauer: A weź... Lubisz filmy "powrót do przyszłości", wychodzi zestaw lego w tym temacie, piękny, duży ale 800 zł ( ͡° ʖ̯ ͡°) a wkrótce 1k zł ()

#!$%@? to, powiedziałem sobie że za taki hajs to mogę sobie pozwolić na coś lepszego: kupiłem sobie dysk zewnętrzny (na backupy), 2 wypasione pendrive dla siebie i różowego (bo czasem się przydadzą), 1 tablicę Lego
@Ogau: Piszesz o tym gównie, co się nadaje tylko do stania na półce, bo w rękach połowa części odpada przy próbie jakiejkolwiek manipulacji mechanizmami?
@mar-v-son: Mąż kuzynki ma trochę tych zamienników. No takiego sokoła millenium do ręki brać nie wolno, bo mu odpadnie to i tamto. Podobno większość modeli z wystawy ma takie mankamenty.
A te fajniejsze zestawy oprócz stania na półce mają jednak ciekawe ruchome części i ukryte mechanizmy.
No takiego sokoła millenium do ręki brać nie wolno, bo mu odpadnie to i tamto.


@bukimi: Mam dwa Sokoły. Oba Lego. W obu odpadają części jak bierzesz je w ręce. Do tego jeden z nich wisi na ścianie i nie jest przez nikogo dotykany. Z "mechanizmów" ma opuszczany trap, strzelającą wyrzutnię i otwieraną górę.