Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 186
@ColdMary6100: Jakbym się od dziecka dowiedział, że przez wakacje ma coś zrobić, to bym mu wprost powiedział, że może mieć to w dupie, bo to czas wolny. Potem rosną ludzie, którzy dłubią coś w pracy mimo urlopu
  • Odpowiedz
@ColdMary6100: Nie rozumiałem nigdy tych prac na wakacje :/ Pamietam jak w 3 klasie podstawówki baba sobie wymyśliła, ze musimy zrobić przedstawienie na rozpoczęcie roku szkolnego i dzieci maja 2 razy w tygodniu cały sierpień przychodzić na próby. Trzeba się było tłumaczyć jak ktoś nie przychodził, niektórym nawet mama pisała usprawiedliwienia, ze są na wakacjach xD Ja po prostu nie chodzilem, bo poszedłem z kumplem na 1 próbę i odjbalismy jakieś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
@ColdMary6100: @Jarem12: @localoca:
Pamiętam jak kiedyś musiałem przez cały miesiąc zapisywać prognozę pogody (z wiadomości w tv).
Oczywiście przypomniałem sobie dzień przed i poleciałem do kafejki internetowej spisać prognozy, żeby nie było dużych różnic względem robotów robiących to na co dzień. Dostałem 1 za to,że pismo było identyczne i pewnie spisałem... Na nic zdało się mówienie, że przepisałem na czysto. Kocham szkołę piękna sprawa
  • Odpowiedz
@Jarem12: Ja bym powiedział, że skoro sobie przypomniał tak późno o swoich obowiązkach to poniesie teraz tego surowe konsekwencje. Dostanie jedynkę i wszyscy go wyśmieją, ale nauczy się zapisywać swoje plany do zeszytu bądź kalendarza.
  • Odpowiedz
@ColdMary6100 ten mem przypomniał mi sytuacje gdy byłem w 2 klasie szkoły podstawowej, 1998 rok. Przed feriami zimowymi nauczycielka zaczęła nam zadawać zadania do zrobienia na ferie. Ja na to że jest to niezgodnie z kodeksem praw i obowiązków ucznia. Ona na to: gdzie niby jest taki zapis? Miałem taki kodeks na końcu dzienniczka ucznia i pokazałem jej dokładny paragraf, w tamtym czasie chyba z nudów czytalem wszystko co mi wpadło w
  • Odpowiedz