Wpis z mikrobloga

Rozstałem się jakiś czas temu z różową ona ma zostawione u mnie swoje rzeczy oraz jest mi winna 3000zl oczywiście mówi że będzie to oddawać w ratach mi się to średnio podoba mogła pierw się spłacić a potem znaleźć #chad mieszkała u mnie 3lata ale nie jest zameldowana czy jak postawie jej ultimatum że rzeczy wydam dopiero jak przyniesie hajs wchodzi w grę z prawnego punktu widzenia?? #zwiazki #niebieskiepaski #rozstanie
  • 17
@theonewhoknocks gdzies powinno byc w wiadomosciach ale wrazie czego moge sie jej zapytac w wiadomosci jak ma zamiar splacac po ile itd ale czy to wystarczy?
@muadzik no tak mysle ze ostatni raz jej podwioze to na smietnik i tak tam bedzie siedziala,tylko czy prawnie moge nie pamietac ze ma tu rzeczy jak przyjedzie z policja?
@A_R_P ale jesli nie jest zameldowana u mnie tylko gdzies indziej? to niema znaczenia? to co teraz powie ze ma u mnie rolexa i musze go kupic xd Niema tak ze musi okazac policji rachunki za rzeczy zebym wiedzial jakie wydac?
@Marian777: Daj to ultimatum, niech odda, a potem #!$%@? to na śmietnik albo spal. Sorry ale nie wien, czy to legalne. Jawne spalenie na pewno nie ale czy jesteś odpowiedzialny za jej zaginione rzeczy - wątpię.
Potem się pewnie laska odpali, a wtedy ją olewasz i to uczucie jest nie do podrobienia. Mógłbyś w tym czasie posuwać już inna. Nie musi nawet wiedzieć, choć dobrze, jakby się dowiedziała. Ważne, że takie
@Marian777: Daj to ultimatum, niech odda, a potem #!$%@? to na śmietnik albo spal. Sorry ale nie wien, czy to legalne. Jawne spalenie na pewno nie ale czy jesteś odpowiedzialny za jej zaginione rzeczy - wątpię.
Potem się pewnie laska odpali, a wtedy ją olewasz i to uczucie jest nie do podrobienia. Mógłbyś w tym czasie posuwać już inna. Nie musi nawet wiedzieć, choć dobrze, jakby się dowiedziała. Ważne, że takie