Wpis z mikrobloga

Aborcja farmakologiczna nie wiąże się to z żadnymi konsekwencjami jeśli chodzi o późniejszą płodność


@MallaCzarna: To jest bzdura. Wlasnie przez takie rzeczy niezbedna jest najpierw rozmowa z lekarzem.
  • Odpowiedz
@MallaCzarna: no i nie czytasz ze zrozumieniem, dla osoby przeciwnej aborcji aborcja = zabicie dziecka, a jak był taki wylew oh abocja jest cool zrobie sobie 5 xd i wgl aborcyjny dream team kobietki w potrzebie no to faktycznie taka kobieta to ostoja oświecenia i wszystko ładnie ubrane w białe rękawiczki.
  • Odpowiedz
To jest bzdura. Wlasnie przez takie rzeczy niezbedna jest najpierw rozmowa z


@miki4ever: Z lekarzem czy psychologiem? Bo dopiero co pisałeś o psychologu, a on raczej nie będzie mówił o skutkach medycznych.

No i możesz powiedzieć jakie to skutki medyczne aborcji farmakologicznej mogą wyjść po kilku latach?
  • Odpowiedz
@miki4ever: > to jest bzdura.

Jakieś dowody? Najlepiej jakaś metaanaliza z poważanego na świecie czasopisma medycznego typu lancet, a nie gościa niedzielnego ;) i ogranicz się do aborcji farmakologicznej, bo o niej rozmawiamy.

+ Pamiętaj o fragmencie z mojej wypowiedzi którego nie zacytowłes, a mianowicie ..."jeśli wcześniej nie występowały żadne odchylenia typu ciąża pozamaciczna ¯_(ツ)_/¯"
  • Odpowiedz
@Leszcz_Bagienny: Wiadomo, badania pod tezę bo wykopkowi się rezultaty nie podobają. O autorytecie APA też ani słowa, bo też nie pasuje do tezy. Do tego zasłanianie się "innymi badaniami", nie podając ich.

Widać kto tutaj szuka wyników pod tezę i nie potrafi się pogodzić z faktami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Myślałem, że lewica jest za prawem wyboru a nie za ocenianiem ryzyka i decydowaniu o życiu i śmierci.


@krytyk__wartosciujacy: nie mam pojęcia za czym jest jakaś mityczna lewica i czemu piszesz mi tego typu rzeczy totalnie bez związku z moją wypowiedzią

Ale zostawianie takiej decyzji samej dziewczynce jest właśnie sednem
  • Odpowiedz
@miki4ever: po co rozmowa z lekarzem? Sprawa jest oczywista - na wczesnym etpaie ciazy tabsy poronne sa najlepsza opcja, na pozniejszym juz zabieg.
Lekarz niczego nowego nie wniesie do tematu.

@gorylwemgle: nie slyszy sie bo takie sprawy zalatwia sie po cichu, tabsami aborcyjnymi.
Edukacja seksualna jest slaba, efektem zawsze jest sporo ciaz u nastolatek.
  • Odpowiedz