Wpis z mikrobloga

Zacni Kumotrzy,

urywam się ze smyczy, nie wracam z wakacji.


Z audycją „W tonacji Trójki” miałem coraz mniej wspólnego, a rosła presja na to, co mam grać, a czego nie grać lub co >mówić, a czego nie mówić na antenie. Choć mogłem nadawać tam trochę swojej muzyki, coraz mniej przypominało to >audycję, którą stworzyłem czyli „Strefę rokendrola wolną od angola”. Próbowałem przez chwilę prowadzić Strefę w >Tonacji, ale chyba nie podobało się to za bardzo ani słuchaczom, ani mnie, ani kierownictwu.

Łapę mocno ściskam wszystkim Strefowiczom za warowanie przy głośnikach przez te długie lata oraz za dokarmianie dr >Wilczura i Strefy na wszelakie sposoby. Mam nadzieję, że kiedyś wszyscy jeszcze do wskrzeszonej Strefy wrócimy. >Tymczasem teraz Strefowicze zasłużyli na porządny urlop od dr Wilczura i jego pieskiej audycji. (...)

No to łapsko i miłego odpoczynku

Dr Wilczur


http://strefarokendrola.blogspot.com/2022/08/strefa-znika-z-anteny.html

Ostatni powód dla którego można było raz w tygodniu posłuchać prawdziwej Trójki został wreszcie zakończony. Nie będą już jakieś wrzaski niewiadomego pochodzenia zagłuszać jedynej słusznej prawdy. Redaktorzy TVPis Info czekają z niecierpliwością na informację który z nich otrzyma dodatkowe pasmo.

Strefa Rockendrola Wolna od Angola
Ciemna Strona Mocy

Ostatnia czystka w trujce. Nikt już nie został.

#trojka #radio
2aVV - > Zacni Kumotrzy,

 urywam się ze smyczy, nie wracam z wakacji.

 Z audycją ...
  • 4
@2aVV: jedyna audycja, dla której jeszcze słuchałem tego radia. Trudno mi zrozumieć w czym komukolwiek przeszkadzała audycja, którą dr Wilczur nadawał od godz. 0:00 do 2:00 w nocy... Potem przesunięto to na wcześniejsze godziny, potem dano mu prowadzić jakiś twór W Tonacji Trójki a teraz taka wiadomość. Może #radionowyswiat lub #radio357 mogli by przygarnąć Strefę