Wpis z mikrobloga

@Domersss:

Minoxidil w płynie typowo ma w składzie etanol 96%, którego według starej ulotki Alopexy, jest 520mg na 1ml, czyli około połowa objętości. Resztę stanowi glikol propylenowy i woda oczyszczona.

Jeśli skóra się przesusza, należy zmienić płyn na piankę. Przesuszanie skóry od etanolu to jej uszkodzenie, a nakładanie kremu żeby zamaskować objawy jest znacznie gorsze niż nie doprowadzenie do przesuszenia pianką.

Natomiast glikol może powodować zaczerwienienie i swędzenie. Pianka Rogaine nie
Pobierz feegloo - @Domersss: 

Minoxidil w płynie typowo ma w składzie etanol 96%, którego ...
źródło: comment_16619299036lztgCvBE1N5wB2l25FuFt.jpg
@Domersss: trochę niewielkich pryszczy, stosuję od miesiąca, zobaczymy co będzie dalej, nic innego nie zauważyłem
generalnie to musisz sprawdzić na sobie, minoxa używa bardzo dużo ludzi, więc sumarycznie więcej ludzi będzie miało jakieś skutki uboczne, co nie zmienia faktu, że to tylko około 1% użytkowników
@Domersss: ja stosuję minoxa od roku i 4 miesięcy, co osoba to skutki uboczne lub ich całkowity brak. Ja na początku miałem kłucie w klatce piersiowej co jakiś czas, przestało po jakimś czasie. Inne zmiany jakie mam to z pewnością małpie dłonie, ale gole je, bo wstyd chodzić z czymś takim. Miałem też pojawiające się nowe włoski na uszach, ale wprowadziłem pewne zmiany, i uspokoiło się to.. zacząłem używać pipetki dzięki
@Domersss: przyjmując minoxidil oralnie i miejscowo (#!$%@? wie po co dwa na raz, ale często nie chce mi się smarować lica, to uznałem, że będę zarzucał też do żołądka) poza nadmiernym owłosieniem na innych częściach ciała, suchej skóry nic innego nie zauważyłem