Wpis z mikrobloga

@Qrix: masz włączone w ogóle 5g w telefonie? u mnie w oneplus 8t aby użyć 5g to muszę wejśc do menu serwisowego i tam włączyć bo w ustawieniach da się tylko ustawić tylko 4g z jakiegoś #!$%@? powodu :<
@NieoznaczonaReklama po to że kupiłem sprzęt z funkcją 5G i chce zobaczyć czy działa jako tako. Jak nie działa to leci zwrot.
To że w Polsce jest jak w lesie i nie było aukcji dla NR to inna kwestia, jednak telefon kupuje na dłużej niż rok więc fajnie jak będzie to jakoś funkcjonowac przy prawdziwym 5G
@Qrix: nie ma nawet w planach aukcji na częstotliwości, nawet spółki która miała budować "narodowe" 5G700 do przepalania forsy z podatków na dobre nie ma, więc i szans na sieć SA na najbliższe 2-3 lata minimum brak. Poza Plusem masz tylko Nokiowe NSA 5G2100 z kotwicą na LTE800, 1800 lub 2100. To 5G2100 zawsze dzieli pasmo z LTE2100. Nie agreguje to nic innego poza tym 5G z kotwicą LTE, więc w
@Qrix: Ja pierwsze co zrobiłem po kupnie telefonu z 5G, to je wyłączyłem. Bez sensu jest to teraz używać. Jedynie Plus ma namiastkę 5G reszta, to marketing ala 5G Ready