Wpis z mikrobloga

@Opportunist: ale po co mnie obrażasz? Zwłaszcza, że to nie był żaden atak w stronę fanów kpopu. Bardziej chciałam właśnie zaznaczyć to, że to nie ściema, bo jednak kpopiary są nieco obeznane z tym językiem, wiele z nich się go uczy + komentarz wyżej
  • Odpowiedz
@leemealitie: To był atak w stronę fanów kpopu a raczej obraźliwe i szydercze wypowiadanie się o osobach, które cokolwiek lubią koreańskiego rozumiem, że nazywasz kpopiarą każdą osobę, która chociażby zamówi sobie koreańskie jedzenie, bije z twojego komentarza wyśmiewanie się jakbyś miała jakieś kompleksy na tym punkcie, może sama nie znasz żadnego języka oprócz polskiego i stąd ten ton
Ja ani nie znam koreańskiego ani nie słucham kpopu ani nie lubię
  • Odpowiedz
@Opportunist: wtf? XD trochę odleciałaś chyba
nie, uważam, że to super, że zna koreański i samej Moniki nie nazwałam kpopiarą, bo nie wiem czy słucha koreańskiego
nazwałam tak osoby, które jestem pewna, że słuchają kpopu, a samo określenie kpopiary nie jest obraźliwe, chyba że sama masz jakiś kompleks na punkcie tego słowa ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Opportunist: w jaki sposób niby?

"generalizujesz i spłycasz ludzi" nazywam tak ludzi, którzy słuchają kpopu i nie idzie za tym żadna dalsza filozofia
to, że inni używają tego słowa, żeby szydzić z Korei, kpopu, koreańskiego czy czegokolwiek no to sorki, ale ja za to nie odpowiadam
w tym momencie to ty bardzo generalizujesz, bo wrzucasz mnie do jednego worka z ludźmi, którzy robią sobie podś#!$%@? z tego, a to tylko
  • Odpowiedz
@Opportunist: no według mnie właśnie nie brzmi negatywnie
spoiler: często używam różnych słów, które brzmią negatywnie według innych ludzi i muszę się potem z tego tłumaczyć, bo jestem w spektrum, ale nic na to nie poradzę
  • Odpowiedz
@leemealitie: Jak sama zauważyłaś problem, że często tak robisz to warto nad tym się zatrzymać i pomyśleć i przestać tak robić a tylko na tym zyskasz napewno jedno odpadnie: nie będziesz musiała się tłumaczyć
  • Odpowiedz
@Opportunist: no ofc, ja pracuję nad tym cały czas. Żyję w społeczeństwie i jak ktoś mi zwróci uwagę, że jakieś określenie jest niegrzeczne, to już raczej nie zdarzy się, żebym użyła je ponownie, ale zawsze się znajdzie jakieś słowo, którego jeszcze nie użyłam i/lub nikt się do niego nie przyczepił XD Więc ten słownik słów zakazanych się powiększa z czasem...
  • Odpowiedz