Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siemano!
Kończy mi się umowa w Play. Nareszcie.
Szukam przez to, jakiejś fajnej alternatywy - z możliwie jak najwyższą jakością obsługi klienta.
Najbardziej zależy mi na:
- możliwie jak największym limicie internetu w Roamingu
- abonamencie
- braku jakichkolwiek ukrytych oplat
- nielimitowanych połączeń/sms.

Zastanawiam się nad T-Mobile Oferta M nielimitowany.
Jakiego operatora polecacie?

#gsm #operator #play #plus #orange #tmobile #internetmobilny #oferta #abonament #roaming
  • 7
@p1etr4s: mam t-mobile. Nie wiem jak cenowo, szczególnie taryfy dla os fizycznych; ale pod względem usług to jest ok. (Oczywiście są miejsca w PL, gdzie inny operator ma lepszy net.).
W roamingu: zaletą jest strefa t-mobile - pytaj przy ofercie, czy to też masz. To daje dodatkowe GB na roaming z Niemiec, Czech, Austii, Chorwacji, Grecji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@p1etr4s: Orange na kartę pakiet roczny za 360zl(wychodzi po 30zl/m) aktywując w aplikacji dostaniesz ponad 2TB netu sms mms itp Do tego duży pakiet GB w roamingu 50
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@archi3: 50GB na rok, czy 50GB miesięcznie? Bo jak na rok, to wychodzi troszkę ponad 4GB - zdecydowanie za mało.
@MrPawlo112: Wytłumacz mi, czego w zdaniu: "Najbardziej zależy mi na: abonamencie" nie rozumiesz?
Jeśli jestem w drugiej strefie Roamingu i przekroczę abonament, to mi dolicza do faktury. Jeśli mam na kartę, to dalej będę mógł korzystać po przekroczeniu wartości doładowania?