Wpis z mikrobloga

@epll: hobby to nie bardzo, słucham muzyki i nie bardzo mnie jakieś inne rzeczy zadowalają a co do zajęcia to pracuję po 8 godzin w sklepie z odzieżą głównie i jakimiś innymi pierdołami tam jeszcze, ale ludzie których tam spotykam w żaden sposób nie sprawiają że można by czuć się lepiej. pracuję bo muszę żeby w ogóle przeżyć i żyję z mamą która też pracuje, ale jej też często nie ma
@epll: znajome ze szkoły mają już swoje przebojowe życia które chciały, część z nich powyprowadzała się, kiedyś jeszcze próbowałam ale one nie chciały tak się spotykać ale zapraszały czasem na imprezy - kiedyś byłam. ogólnie to ja nie piję alkoholu a faceci strasznie też sami porobieni alkoholem tracą trochę instynkty samozachowawcego. raz z takim też kiedyś gadałam nawet normalnym to inna jego dziewczyna podeszła do mnie i zaczęła drzeć na mnie
@sugarette: pracę masz, kasę masz, żarcie masz, dom masz, życie masz

Nie jest źle

Jak ci jest źle w życiu to zastanów się co z tym zrobić i zacznij działać w kierunku zmian

Bo jeżeli coś jest nie tak a ty nic z tym nie robisz i nie chce ci się nic robić tylko tak trwać w swojej własnej nicości no to w zasadzie tylko twoja wina ¯\_(ツ)_/¯
@BorysKafarov: jeśli miałabym ograniczyć swoje potrzeby do fizjologicznych i bezpieczeństwa w tym sensie że mam gdzie wracać to tak, byłoby to piękne życie. ale rozwojowo i społecznie czuję się wrakiem człowieka który nigdzie nie przynależy. nie czuję się spełniona i pustka ta co jakiś czas bardziej daje o sobie znać. lęki mnie paraliżują i jestem #!$%@?ą