Wpis z mikrobloga

Donald Tusk to największy "przyjaciel spośród nieprzyjaciół" polskiej prawicy. Przez 8 lat rządów jego partii i 7 latach jego bezpośrednich rządów,nie doszło do następujących rzeczy:

-Wyrzucenie religii ze szkół
-Odcięcie Państwa od Kościoła
-Legalizacja małżeństw homoseksualnych
-Legalizacja aborcji
-Wprowadzenie edukacji seksualnej
-Adopcja dzieci przez pary homoseksualne
-Delegalizacja środowisk nacjonalistycznych
-Delegalizacja marszu niepodległości
-Odcięcie się przez rząd od Kościelnych świąt i obrzędów
-Wprowadzenie eutanazji

Niedawno zdecydował się wrócić do polskiej polityki i zepchnął na boczny tor progresywnego i lewicującego Rafała Trzaskowskiego, który był zwolennikiem choćby większości z tych postulatów. Przez lata rządów PO nie doszło nawet do debaty na powyższe tematy, a rząd w ogóle się tym nie interesował.

Dlatego nie bardzo rozumiem, dlaczego turbo progresywni liberałowie cieszą się z powrotu light konserwy do polskiej polityki ( ͡° ͜ʖ ͡°) W wielu aspektach Tuska od PiSu różni niewiele, a mianowicie: Prounijność, stosunek do Niemiec, inny przekaz do elektoratu, brak patriotyzmu (nie mylić z konserwatyzmem), mniejszy kult jednostki i tak dalej.

Po kilku latach w Brukseli, gdzie Tusk zmienił trochę swoje spojrzenie na gospodarkę, możemy powiedzieć, że poza obyczajowym konserwatyzmem łączą ich także prosocjalne ciągoty, z tym, że PiS w tej ilości jednak znacząco przebija Donalda.

Tak więc, drogie mireczki, dla mnie wiwat na cześć powrotu Donalda Tuska do polityki i jego liderowanie kosztem Trzaskowskiego, to duży ukłon w stronę tej "zaściankowości" jak to mawiacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4konserwy #polityka #tusk #bekazneuropy #bekazpisu #bekazlewactwa #neuropa
S.....y - Donald Tusk to największy "przyjaciel spośród nieprzyjaciół" polskiej prawi...

źródło: comment_16618499582I1GSdgMEVXz3BF9UslbCW.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
Mówisz o Tusku z lat 2007-2014, którego już nie ma. Teraz Tusk, podobnie zresztą jak cała Platforma jest składnikiem narracji skrajnej lewicy w każdej dziedzinie - i obyczajówce, i nawet w gospodarce.


@softparadise: w 2007 udawał liberała, potem to olał, a więc jaka szansa jest, że teraz co mówi to prawda?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tylko po to, żeby zyskać elektorat i obalić PiS. Na końcu Tusk wydyma lewicę i będzie sobie rządził jak mu się podoba. Czyli raz bardziej w prawo, raz bardziej w lewo.


@Sok_Mandarynkowy: i chwilowo a raczej ciągle jest na gorszej pozycji, bo to PiS ciągle prowadzi w sondażach a już dawno nie powinien rządzić, dodatkowo ja na tego oszusta nie zamierzam głosować i nie jestem w tym sam( ͡°
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: Oczywiście, że ja też nie zamierzam na niego głosować. Po prostu śmieję się z neuropków, którzy zrobili sobie z niego bożka, podczas gdy jest on zupełnie inny niż sami by chcieli( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Oczywiście, że ja też nie zamierzam na niego głosować. Po prostu śmieję się z neuropków, którzy zrobili sobie z niego bożka, podczas gdy jest on zupełnie inny niż sami by chcieli( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sok_Mandarynkowy: zrobili z niego bożka, bo reszta ludzi od nich dosłownie ssie i nie mają wcale mózgów, dlatego tak w tuska wierzą i mamy dosłownie kult jednostki.
  • Odpowiedz
Tak więc, drogie mireczki, dla mnie wiwat na cześć powrotu Donalda Tuska do polityki i jego liderowanie kosztem Trzaskowskiego, to duży ukłon w stronę tej "zaściankowości" jak to mawiacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sok_Mandarynkowy: A mówiłem, że zaraz neuropkiem zostaniesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
polski wyborca w pigułce XDDDDD


@vin42: lepiej zagłosować na kogoś, kto na 100% nie będzie rządził, wtedy to będzie super, jak pis kolejny raz wygra. "oświecony" w pigułce xDDD
  • Odpowiedz
zrobili z niego bożka, bo reszta ludzi od nich dosłownie ssie i nie mają wcale mózgów, dlatego tak w tuska wierzą i mamy dosłownie kult jednostki.


@Kaczypawlak: raczej wrażenie braku mózgu odniósł bym do takich wypowiedzi. Mi się podobały rządy platformy sprzed PiSu i po prostu chętnie zagłosuje jako że jest to dla mnie najlepsza opcja bo niestety wiele poglądów nie ma pokrycia partyjnego (głównie by się po prostu nie
  • Odpowiedz
Mi się podobały rządy platformy sprzed PiSu i po prostu chętnie zagłosuje jako że jest to dla mnie najlepsza opcja


@Ayessare: dla mnie byli beznadziejni i teraz do wyboru albo oni (sraczka) albo PiS (zatwardzenie), no super wybór, że aż brak wybory.

bo niestety wiele poglądów nie ma pokrycia partyjnego (głównie by się po prostu nie przebili bo wiemy czego jest więcej w
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: w moich oczach każdy kto porównuje pis do pod względem bycia źle i niedobre to pisowiec bo inaczej nie można z czystym sumieniem tego napisać.
No to czy się komuś podobało to już sprawa indywidualna więc nie ma co się przekomarzać ale prawda jest taka że obiektywnie radzili sobie duuuzo lepiej czy tego chcesz czy nie i wątpię że mamy jakiś lepszy wybór obecnie
  • Odpowiedz
w moich oczach każdy kto porównuje pis do pod względem bycia źle i niedobre to pisowiec bo inaczej nie można z czystym sumieniem tego napisać.


@Ayessare: to sam tego sumienia nie masz

No to czy się komuś podobało to już sprawa indywidualna więc nie ma co się przekomarzać ale prawda jest taka że obiektywnie radzili sobie duuuzo lepiej czy tego chcesz czy nie i wątpię że mamy jakiś lepszy wybór
  • Odpowiedz
sobie duuuzo lepiej czy tego chcesz czy nie i wątpię że mamy jakiś lepszy wybór obecnie


@Ayessare: to jak już mówiłem ani zatwardzenie ani sraczka nie jest rozwiązaniem problemu¯\_(ツ)_/¯ masz albo syndrom sztokholmski albo po prostu jesteś betonem xD
  • Odpowiedz