Wpis z mikrobloga

@Buty_Na_Asfalcie: Oby tylko się nie ciął i koniecznie żeby dobrze korzystał z ssd (szybkie loadingi) to pewnie przejde kolejny raz ( ͡° ͜ʖ ͡°) No może niech jeszcze zwiększą maksymalny poziom, bo 2 razy już przechodziłem na 100 lvl xD
  • Odpowiedz
@Buty_Na_Asfalcie: bekę mam internetowych medzajów (co to za słowo jest, podlaskie?), którzy zamiast grać, to bóldupią w internecie porównując konsole do pctów. I to i to jest fajne do grania i fajnie, że jest wybór.

Oby tylko ten next gen patch wyszedł w rozsądnym terminie i stanie, bo patrząc na ostatnie dokonania Redów, to tworzenie gier nie idzie im najlepiej.
  • Odpowiedz
na te loadingi w sumie najbardziej czekam na ps5. Jak se przypomne ile czasu to trwało na ps4 to do teraz mnie skręca xD


@CentrykT800: co za cymbał te loadingi juz są skrócone!! Dzisiaj zainstalowalem wiedźmina bo ogrywam i nic mi sie tu nie ładuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Buty_Na_Asfalcie na PS5 i XSX jeśli będzie 60 FPS i RT (pewnie mocno ograniczone) to tylko dynamiczne 4K czyli rozwiązanie szachownicowe a nie natywna rozdzielczość. Do dzisiaj mam bekę z "RT" na Cyberpunk 2077 na PS5.
  • Odpowiedz