Wpis z mikrobloga

@vivanat: https://braterstwo.eu/faq masz wszystko jak krowie na granicy wyłożona. W skrócie, wstępujesz do klubu sportowego, czekasz 3 miesiące stażowego (w tym czasie kujesz ubojkę na blachę i przygotowujesz się do patentu), po 3 miesiącach robisz patent (test 10 pytań w części z ubojki nie można mieć błędu w części że sportu/obsługi można mieć jeden), potem egzamin (strzelasz na skupienie+bezpieczna obsługa, strzelbę walisz do popperów/plateracków albo do rzutków). Robisz badanie psycho, piszesz
@vivanat: ok 1800 z braterstwo.eu, w tym masz wpisowe, składkę roczną, egzamin, legitymację pzss, lekarza, opłatę za pozwolenie sportowe, kolekcjonerskie i dopuszczenie, czyli wszystko do uzyskania papierków.
Kolekcjonerskie teoretycznie mógłbyś od razu zrobić ograniczone do sportowej i kolekcjonerskiej a nie tylko sportowej lub wcale nie robić oszczędzając ~250zł ale warto zrobić ;)
@WolnoscRownoscBraterstwo: ;) "KURS" do poczytania w domu. Z braterstwem to jak z czarnoprochowcami. Kiedyś chciałem mieć CP ale poszedłem kilka razy na takie spotkanka, kilku takich spotkałem na strzelnicach i o ile #!$%@? mi nie przeszkadza, to noszenie załadowanego gnata w majtkach już tak. Celowanie we wszystko dookoła poza kulochwytem też jest dla mnie nie do przejścia. Nie bez powodu na większość normalnych strzelnic CP nie ma już wstępu... A pamiętajmy
@smarterMe: Dzięki, czyli już wiem że nie ogarniasz co piszesz.

Do poczytania w domu jest teoria, którą musisz zaliczyć w egzaminach zanim dostaniesz do ręki broń. Czyli nie ma że "zrobię później", ale zanim się pojawisz na strzelnicy to musisz włożyć chociaż te 1.5 godziny w czytanie przepisów.
Praktyka jest obowiązkowa, 170 stzrałów, 5-6h na strzelnicy. Średnio na kursie 5 osób na instruktora.

Ale tego już nie wiesz, bo musiałbyś poświęcić
@WolnoscRownoscBraterstwo: Misiu kolorowy, jak to jest że pomimo tych 5h na strzelnicy zdarzają sie takie fuckupy? Forum czytam i na forum jestem z czystej ciekawości ;P To co tam się dzieje woła o pomstę do nieba. A jak ktoś mi mówi że klub X jest za drogi bo on za 30zł ma wszystko to panie xD Idź pan na fso i tam wylewaj żale.
@smarterMe: Który klub ma taki poziom cyfryzacji jak Braterstwo? Ile wypadków było na ich strzelnicach? Na jakim ich szkoleniu byłeś? Kiedy ostatni raz w swoim klubie odświeżałeś wiedzę na egzamin z teorii do patentu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smarterMe: rozmawiasz z prezesem, i argumentujesz czego to nie poleca nawet prezes, fajnie masz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) tak, @WolnoscRownoscBraterstwo: to ten osławiony Paweł na którego się powolujesz.

A co do reszty to oczywiście nie masz racji, ale to już chyba wiadomo ;)