Wpis z mikrobloga

Chcę kupić nową płytę główną ITX i ceny mnie rozwalają xD Obecnie mam Ryzen 5600G więc moje opcje to:

1. Tysiak na płytę ITX AM4 w stylu Asus ROG STRIX B550-I GAMING
2. Sprzedać procek i pójść w 12 gen Intel z DDR5. Koszt płyty podobny ale ostatecznie dostaję nowszy tech a AMD AM5 tak czy siak nie będzie kompatybilny z DDR4
3. Po taniości krok w tył do 11 gen Intel bo płyty są o wiele tańsze

Najbardziej kusi nr 2... jak żyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pcmasterrace #komputery #intel #amd
L3gion - Chcę kupić nową płytę główną ITX i ceny mnie rozwalają xD Obecnie mam Ryzen ...

źródło: comment_1661802457sIZSuBE5UKtbUqJGFPfqtw.jpg

Pobierz
  • 15
@L3gion ladna, osobiscie bede wymienial platforme i mam wlasnie ta asusa itx b550 + 5900x, zapakuje siw po kule w am5 dlatego myslalem tez o obudowie, obecnie nr200p
@golomb13: Tymczasem ja się właśnie pakuje w NR200P ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: Ceny od mniejszych producentów SFF są #!$%@?, nie dam tysiak+ za tak małą budę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3gion: Sprzedać SFF. Kupić midtower i nie przejmować się kompatybilnością części + cieszyć kulturą pracy/niższymi temperaturami( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sprzedać SFF. Kupić midtower i nie przejmować się kompatybilnością części + cieszyć kulturą pracy/niższymi temperaturami( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ralphs: Nie zmieści mi się na biurku ¯\_(ツ)_/¯
@PozorVlak: Powodzenia w znalezieniu czegokolwiek używanego z 11 generacji i poniżej msrp XD. Od tygodnia czatuje na cokolowiek w normalnych pieniądzach, albo brak faktury - dupa z jakąkolwiek gwarancją, albo 1100zł za używaną I5 11600k XD