Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz spotkałem się z taką formą ghostingu.

Spotkałem się z dziewczyną dwa razy, za drugim u mnie. Obejrzeliśmy film w pozycji przytulonej, sama wyraziła chęć na trzecie spotkanie. Jesteśmy umówieni, ale od piątku nie odpowiada na wiadomości, mimo tego, że wchodzi na fb. A wystarczyło powiedzieć nie jestem zainteresowana czy coś.

#tinder #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 12
  • Odpowiedz
@nuckelavee: Moim zdaniem są 2 warianty. Wariant nr 1, że poznała kogoś, kogo stawia wyżej od Ciebie, ale nie jest pewna czy z tamtym wyjdzie. Jeśli by się okazało, że jednak nie to odpisze po 2-3 tygodniach "sorki, nie widziałam wiadomości" albo "miałam dużo na głowie". Albo wariant nr 2, definitywnie Cię skreśliła, ma Cię już w dupie i np. stwierdziła, że nie będzie do Ciebie pisać, bo Ty będziesz nalegać,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Patronas75: zgodzę się z wariantem 2 jednak podłoże tego że ma cię w dupie może mieć wiele przyczyn więc nie brałbym bym tego do siebie. To że laski nie mają kultury osobistej to chyba cały wykop wie
  • Odpowiedz
@nuckelavee:
Realnie zainteresowana tobą kobieta zawsze znajdzie czas na odpisanie na fejsie w pracy, na uczelni czy gdziekolwiek indziej. Stałeś się opcją zapasową wobec gościa którego poznała.
Po prostu wypadłeś z jej obiegu zainteresowania.
  • Odpowiedz