Wpis z mikrobloga

Jakie nowe telefony z andkiem prezentują teraz wg Was przyjemne cena / jakość? Prawie nie używam telefonu do grania (a jak już to do bardzo mało wymagających gier + nie zależy mi na topowej wydajności), głównie przeglądanie Internetu.

Za przyjazne cena jakość mam na myśli coś typu dawne xiaomi redmi note 2 które wziąłem w 2015 za niecałe 700zł / redmi note 4 które wziąłem pod koniec 2017 za ~800zł. Oba telefony sprawowały się świetnie i miały mega sensowne podzespoły + jakość przy swojej cenie, ale pierwszy utopiłem a w drugim teraz po 4 latach używania pada mi ekran.

Budżet mam elastyczny ale mierzę w coś co wytrzyma kilka lat i kosztuje najchętniej do 1500zł bo zwyczajnie szkoda mi na telefon więcej hajsu - nie wykorzystuje go tak żeby uzasadnić kupowanie droższego.
#android
  • 12
@ItsyBitsyPajonk: Ogólnie nie jestem przywiązany do marki ani MIUI szczególnie że mi pod koniec życia telefonu trochę zalazło za skórę (jakieś appki co są domyślne do otwierania mediów i nie da się ich odinstalować zaczęły mi się pojawiać w 2020-2021). Zerknę, dzięki!
@Thrandir: motorówy z serii G lub wyższej
jak złapiesz w łapę i zaczniesz korzystać z motogestów, nie wrócisz do innych słuchaw
ale jak komu na siłę potrzebny oled, odświeżanie #!$%@? to nie ma czego szukać. Mimo wszystko stosunek bebechów do ceny jest najlepszy, w porównaniu do tego co oferują 2-3x droższe słuchawy

rozważam właśnie coś nowszego z motorówy, ale np. edge mi nie leży bo nie lubię zawiniętych ekranów