Wpis z mikrobloga

Dzwoni telefon:

- Dzień dobry PKO Bank Polski Dżesika Sebastiańska przy telefonie, czy dodzwoniłam się do Pana Zjem-Ci-Nos?

- Dzień dobry, tak słucham

- Dzwonię z propozycją pożyczki w wysokości stu tysięcy złotych

- Czy mógłbym jeszcze raz usłyszeć, jakiej kwoty? Chyba coś przerwało

- Sto tysięcy

- A jakie oprocentowanie, raty, etc.?

- W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do oddziału w Wypiździejowicach (moja miejscowość)

- Dobrze, dziękuję bardzo za informację, przyjadę z pewnością, pozdrawiam i do zobaczenia


Gdyby kogoś interesował profil kredytobiorcy: wiek do 27 lat, bez rodziny, umowa o pracę na czas nieokreślony, od 18 r.ż. brane raty, kredyty, pożyczki tylko po to, żeby je spłacać i robić historię - wszystko w terminie, wszystko na góra 2 lata. Wpisy do BIK - czysto, wszystko terminowo. Pojadę z czystej ciekawości zobaczyć jak obecnie wygląda oprocentowanie takiego kredytu bo tylko głupi ładuje się w zmienne oprocentowanie - stałego na pewno nie dadzą ( ͡º ͜ʖ͡º)

#kredyt #banki #finanse #pkobp #pozyczka
  • 9
@europa: myślę, że to coś daje bo jednak kolega, który ma podobną sytuację finansową co ja i nie miał żadnych zobowiązań wobec banku nie otrzymuje propozycji kredytowych opiewających na kwoty 100k a raczej 20k góra.
Czasem dobrze jest coś wziąć w sprzyjających warunkach.
myślę, że to coś daje bo jednak kolega, który ma podobną sytuację finansową co ja i nie miał żadnych zobowiązań wobec banku nie otrzymuje propozycji kredytowych opiewających na kwoty 100k a raczej 20k góra.


@Zjem_Ci_nos: według mnie nawet niewielkie raty działają pozytywnie, bo u mnie oferta kredytowa do wyklikania z aplikacji w aliorze, po spłacie jakichś niedużych rat wzrosła nagle o około 120% i było to przed podwyżką wypłaty, która idzie
@Zjem_Ci_nos: ofertę kredytową przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta. Stałe oprocentowanie pożyczki możemy zaproponować osobie, która nie ma u nas pożyczki/kredytu na dzień składania wniosku. Doradca w oddziale przedstawi dostępne możliwości. Zapraszamy na spotkanie :)