Wpis z mikrobloga

@programista3k: się zastanawiam w rzeczywistym świecie ile tak naprawdę przypadków otyłości jest spowodowana GŁÓWNIE przez tarczycę a ile przez żarcie nadmiaru kalorii
  • Odpowiedz
od kiedy racjonalizację nazywa się kompleksem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Po prostu nie widzę niczego racjonalnego w twoim poście.

dlaczego nigdy nie się nie przyznają że żrą za dużo w stosunku
  • Odpowiedz
@Kryspin013: z tymi incelami to żeś pocisnął masakrycznie, uważaj żeby ci ciśnienie nie podskoczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ależ oczywiście że grubasy robią krzywdę - nie tylko sobie ale i innym:

- jeżdżąc komunikacją pojazd się poruszając zużywa więcej energii / paliwa
- szybciej zużywają obuwie, muszą częściej je kupować a
  • Odpowiedz
@Kryspin013: z tymi incelami to żeś pocisnął masakrycznie, uważaj żeby ci ciśnienie nie podskoczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@lktr1: ? Dałem ci adekwatny przykład ziomek. Masz bardzo podobny mechanizm psychologiczny. Ciekawi mnie po prostu czy tak samo #!$%@? po incelach jak po spaślakach.

ależ oczywiście że grubasy robią krzywdę
  • Odpowiedz
@lktr1: btw, tak się przyczepiłeś tych inceli w mojej wypowiedzi, że aż się boję sprawdzić czy sam przypadkiem nie przesiadywałeś na jakiś tagach typu #przegryw albo inne #p0lki

@Kryspin013: zły stan zdrowia mnie przekonał, a nie #!$%@? jakiegoś wykopowego piwniczaka, ale spoko - wiesz tyle co zjesz


@lktr1: no fajnie tylko nie mierz innych swoją miarą. Wyżywasz się na dorosłych ludziach i
  • Odpowiedz
@lktr1: bo jak masz chorą tarczycę to schudnięcie wymaga dużo więcej wysiłku niż jak masz zdrową. Sam mam ten problem, nie jem cukrów, nie pijam słodkiego, piję w zasadzie tylko wodę mineralną kawę i herbatę, nie jem dużo ani tłusto, staram się aby zawsze moje menu było urozmaicone zgodnie z zasadami zdrowego żywienia. Do tego porcję ruchu mam codziennie a waga jak była w okolicach otyłości tak jest dalej.
  • Odpowiedz