Wpis z mikrobloga

#wojna #ukrsina musiałem tutaj odpowiedzieć bo tam mnie wykop nie puszczą.

Nie pomocy humanitarnej, tylko militarnej. Wysyłamy im ciagle bron, ciagle, żeby się tłukli debile do ostatniego. To mi się nie podoba. Byłoby dawno po wszystkim. Nie podoba mi się wpływ tej #!$%@? wojenki na mój świat. Nie podobają mi się te chore sankcje które nic nie dają, nie podoba mi się to ze windujemy tym ceny węgla, ropy, gazu. Nie podoba mi się to ze ludzie w Polsce będą zdychać z zimna, bo ruskie się z ruskimi biją- jestescie idiotami jeśli myślicie, ze ruski się czymkolwiek od ukrainca różni. Nie podoba mi się to zesranie ludzi, nie podoba mi się ta propaganda siana do lbow- same sukcesy ukraińskie widzę. Normalnie pasmo


@xt-kt: 1pomoc humanitarna jak i militarna idzie z Polski i zachodu.
2. Ukraina nie podległa to Polska bez zagrożenia ze strony Rosji. Więc w naszym interesie jest to aby Ukraińcy się tłukli tak długo aż wygrają albo zawężą pokój ale taki żeby część zachodnia Ukrainy była niepodległa.
3.po czym by było? Rosja by w rządzie Ukrainy wsadziła swoich ludzi i szykowała by się do ataków na Polskę, na pewno dochodziło by na próbę do ataków hybrydowych. Jak to już miało miejsce z granic Białorusi.
4.sankcje dają poglądach i poczytaj jakie są ceny żywności w Rosji. A tylko drożyzną można ludzi podburzyć do buntu.
?
  • 26
@mpetrumnigrum: 2. Co to jest za bzdura z ta Ukraina i Polska. Świat to nie gra. Tu nie przechodzisz levelu by wejść na następny. Nie musisz zając Ukrainy być moc wkroczyć do polski. Skad wam się ta hisotryjka wzięła, powiedz mi? Masz przykład obok- USA. Ile toczą wojen obecnie? Hm? Z Kanada i Meksykiem toczą czy gdzieś dalej? Pierwszy argument leży. 3. No widzę jasnowidz. Szykowaliby sie do ataku na Polskę.
@xt-kt: kolego nie da się zająć innego kraju na stałe nie mając przychylności społeczeństwa albo nie granicząc z nim sporym obszarem.
To teraz pokaż w jakim kraju USA zajęło dany kraj i go utrzymało we władaniu....

Posłuchaj radia rosyjskiego np. vesti FM lub poglądami rosyjską telewizję nadawaną na Rosję. Tam otwarcie mówią że Polskę należy zatakowĆ. A szczują na nas już od co najmniej dwóch lat. Tak jak na Ukraińców od
@xt-kt: Usa nie potrzebuje granicy ladowej zeby toczyc wojny w bantustanach.
Rosja zasadniczo potrzebuje. Zwlaszcza zeby myslec o atakach i ekspansji na zachod. Oraz "odbudowac potege ZSRR" A to jest celem Putlera.
Za sankcje placimy wszyscy ale to mala cena.

Przypominam Ci onucko ze ostatnie wojska ruskie opuscily nasz kraj w 1999 roku bodajze.

I niech tak #!$%@? pozostanie.
A teraz do budy!
@xt-kt: No a jakiej odpowiedzi sie spodziewales porownujac naszego sojusznika USA do Rosji ktora wlasnie zaczela realizacje celow typu: "Przywrocenie stanu rzeczy sprzed upadku ZSRR"???
Ktora glosno o tym mowi?
W ktorej te sentymenty nigdy nie wygasly bo sa niestety podsycane przez watazke Putlera od lat?
(Aczkolwiek szansa byla ze sie ucywilizuja. Przepadla, trudno. Wszyscy na okolo sie starali zeby bylo miedzy swiatem a nimi normalnie)

I w ogole kim ty
@Niedobry: Nie ze kim jestem, tylko no, jakby… myśle ze rozumiesz. W sumie to nie bardzo wiem o czym już mówisz. Rosja jak wywołuje wojnę- fe, USA- cacy? No porownuje, czemu nie? Mocarstwa które wprowadzają swoje rządy za pomocą wojska. 2. Sedno sprawy było takie: uważam, ze działamy idiotycznie, pod względem tej wojny, bo emocjonalnie podchodzimy (jako ogół społeczeństwa) do tego zagadnienia- a to przysłania logiczne spojrzenie na rzeczywistość. A logicznie
@xt-kt: I zmiatając temat w sumie, bo takie pieprzenie w internecie to można do śmieci wrzucić; uważam, ze powinnismy dążyć do NATYCHMIASTOWEGO ZAKOŃCZENIA KONFLIKTU. Nigdy w życiu nie usłyszałem takiej retoryki. NIGDY W ŻYCIU. Na drona się #!$%@? składacie, pajace.
@xt-kt: Rosja wywoluje wojne to jest fe. Tak dokladnie to dziala. Rosja chce wojny z nami i sojusznikami. Stany nas az tak nie obchodza co tam sobie robia.
Widzisz roznice?

Tak kibicujemy i skladamy sie i pomagamy.

Widocznie krotko zyjesz.
I nie pamietasz tego co juz napisalem.
Ze oni mieli wojska u nas. Nie chcemy "Ruskiego mira" znowu tu nas.
Aaa no i w Rosji moze nie byles.

Natychmiastowe zakonczenie konfliktu
@xt-kt: Oddac hektary ziemi? O ludziach tam zyjacych zapomniales? Myslisz ze oni chca do obozow ruskich i czystek?
Myslisz ze Rosji to wystarczy.

Otoz #!$%@? juz w 2014 Ukraina zrobila dokladnie to o czym piszesz: Oddali w chyj hektarow. I co? Gowno. Rozzuchwalilo to tylko bandyte. Czemu wierzysz ze ze tym razem bedzie inaczej? Jak mozna byc tak glupio-naiwnym?
@Niedobry: Dążyć do zakończenia to jest frazes? To pokazuje twoje #!$%@? odklejenie ziomus w tym temacie. A do czego #!$%@? chcesz dążyć? Do #!$%@? sie już w nieskończoność? -.- pajac #!$%@? pajac
@Niedobry: I co? I gowno, i #!$%@? przywrócili życie na Krymie. #!$%@? Ukraina jest tak biedna i skorumpowana ze nie ma tam nic- to nie norwergia. Czego tu #!$%@? bronić. Pajacu #!$%@?, pomyślałeś?
@Niedobry: Ukraińcy to tak samo ruskie jak 1980. Jeden #!$%@? po prostu. I teraz ruski z ruskim się #!$%@? a taki pajac jak ty- kibicuje #!$%@?. Kretyni, #!$%@? kretyni ze spranymi łbami przez telewizje.
@xt-kt: Frazes i idiotyzm powtarzany za ruska propaganda. Przejzalem Twoj profil. Wszedzie te rosyjskie banialuki powtarzasz. Idealnie z linia Kremla. Poobrazaj mnie jeszcze troche. Lubie jak tracicie czas na mnie zamiast siac taki ferment gdzie indziej. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Niedobry: I przychodzisz się #!$%@?, bo nie powtarzam tych #!$%@? bzdur z telewizji co ty. A niech się ukry #!$%@? leja do ostatniego, niech ich tam wybija #!$%@? wszystkich. Wtedy będziesz miał radochę, #!$%@?
@xt-kt: Sprany? Telewizje? Otoz nie tym razem. Mieszkalem zawodowo ponad dwa lata w Rosji. A i na Ukrainie bywalem. Temat znam troche z innej strony. Nie mierz wszystkich swoja miara.