Wpis z mikrobloga

Co do tych bilboardów słynnych xd


@Kingside: fundacja ta, przybudówka pis ma jedynie na celu okradać Polaków i przytrzymać bilbordy do wyborów. Część odstąpią pisiorow a część dalej będą trzymali aby opozycja nie mogła nich kozystac. To nadaje się do prokuratury - normalnej prokuratury a nie psów na smyczy partii, ale to inna kwestia.
To tak jak fundusz sprawiedliwości wydaje na wszystko a nie na poszkodowanyxh
@Gozd
@Kingside kogo tutaj okradają? Zapłacili ze swojego hajsu za billboardy i koniec. Dlaczego mieliby robić to co proponuje im Maciej Kopiec? Czemu Maciej Kopiec też odmówił zapłacenia 3 okien dla pogorzelców z Rybnika?

Wiadomo, że osiem gwiazdek, ale niech każdy rozporządza swoim majątkiem jak mu się podoba. To jest kapitalizm.
@MvPancer co do zasady zgoda, tylko że:
- w celach statutowych mają m.in.:

pomoc społeczna, w tym pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób,

Oraz

Pomoc ofiarom katastrof i klęsk żywiołowych


Więc taka pomoc pogorzelcom leży w zakresie ich działalności. Trochę lipa odmawiać w takiej sytuacji.

- dodajmy do tego, że chrześcijaństwo i taki całkiem wolny rynek to tak średnio idą w parze, jednak
Zapłacili ze swojego hajsu za billboardy i koniec.


@MvPancer: oni nie mają swoich pieniędzy. Chyba że mają jakieś firmy bądź dodatkowa pracę. Nawet ich wypłaty są z naszych.
Po ca jest ta fundacja i dla kogo bo widzę że dobrze wiesz?
@Gozd mają hajs z handlu oknami, ich zarobione pieniądze, niech robią z nimi co chcą. Nic nam do tego.

@kukold tak, dokładnie tak. Czy ta fundacja wykupiła wszystkie billboardy w kraju?

@Galvay to prawda, chrześcijaństwo, zwłaszcza to związane z nauką Jezusa jest bardziej na lewo niż na prawo. Obłuda i hipokryzja, bo nie pomagają ludziom wskazanym przez randoma z Twittera? Nie znamy całokształtu działalności fundacji. Wiemyna pewno, że własne pieniądze wydają na
Pobierz
źródło: comment_1661783748vOnPvTLYRhIIC7NEHiNyGq.jpg
mają hajs z handlu oknami, ich zarobione pieniądze, niech robią z nimi co chcą. Nic nam do tego.


@MvPancer: A mln na bilbordy wydali tylko ze swoich. Nie Wieś chyba jak dIala fundacja, albo działasz pod pisiorow, tłumacząc ich bzdury i działania. Poproś fundację aby wysłała biling wpłat darczyńców.l, to się wyjaśni a tak to dalej ich bron, że wydają jako fundacja tylko swoje pieniądze. Dziwne, że oprócz wpisu w KRS
. Ja Ci pokazałem, kto jest właścicielem fundacji


@MvPancer: weź mnie nie rozśmieszaj. Podałeś info o fundacji, której Właścicielem jest typ od okien i bajka ze fundacja która w statucie ma wiele rzeczy to oprócz bilbordów nic nie robi. A tym bardziej, że nie jest dotowana z zewnatrz. Jak typ byłby filantropem, to okna dał by bez trudu na szczytny cel jaki ma w statucie, a nie wydawał jakoś około 6
@Gozd mapandowod.avi

Wciąż nie udowodniłeś, że robią to za moje lub Twoje pieniądze. Marnotrawią swój hajs. Tyle.

Nie popieram kościółkowo-pisowych układzików, sprawdź moje inne wpisy. Nic też nie dostaję za obronę wartości prywatnej i tego, że każdy może robić że swoim hajsem co chce. Twoim argumentem jest poczekamy i zobaczymy, więc wołaj jak się okaże, że billboardy powstały z moich i z twoich podatków.