Wpis z mikrobloga

I to jest to, co mnie boli w tym świecie.

Matka znalazła cialo swojego syna w masowym grobie, skatowanego, rozstrzalanego przez ruskich. Co walczył za ludzkość. #!$%@? to.

Ale Poslska tam uj, ważne że Lewandowsi kopnął piłkę, dajmy mu hura.

Nie ważne, że kopiąc tą piłkę robi #!$%@?, że tysiac badaczy naukowych czeka na granty 10k euro, a on dostanie za to grube miliony i idioci bedą jego koszulki kupować. #!$%@?, ludzie, lewandowski jest jak glatuator, nic w waszym tępym życiu nie zmieni, a nakuwocy tak
  • 43
  • Odpowiedz
@krabopajonk płacimy podatki z których finansowane są usługi publiczne i między innymi wojsko. Jak pojawi się dziura na drodze w Twoim pierdziszewie albo zerwie się linia elektryczna to rozumiem że też lecisz pierwszy i naprawiasz? Jeśli uważasz że dla wszystkich wystarczy broni czy innej roli w armii to mogę to tylko skomentować jednym "XD" to nie starożytność albo wcześniejsze czasy że złapałeś byle kij czy inny gówno oręż i mogłeś walczyć
  • Odpowiedz
@KrzaczekPl: dodatkowo piłeczka finansuje mafie i czyści pieniążki oligarchom ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest także ośrodkiem narkobiznesu, prostytucji i handlu ludźmi. Ale polaczek woli piwerko i obejrzeć "sztuczne emocje" niż zając się życiem. Nie mówię że rozrywka jest zła bo nie jest i kocham wiele dziedzin życia ale bezmiar głupoty gawiedzi mnie przeraża. Te idioty pchają później swoje dzieci w ten sport, napędzają tylko wieczne koło
  • Odpowiedz
@KrzaczekPl to takie durne, że ze aż mi się nie chce odpisywać.
Lewy jest mistrzem w tym co robi. Zarabia ale tez sie dzieli, daje na fundacje itd. Jego postawa jako skromnego chlopaka co zaczynał w gownoklubach inspiruje tysiace ludzi. I przez to świat się rozwija a nie przez to ze ktoś zginął na wojnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrzaczekPl: chcesz, żeby prywatne przedsiębiorstwo dzieliło się swoimi zarobkami z pracownikami w mniejszym stopniu? Przecież Lewandowski nie zarabia pieniędzy z nieba, tylko od swojego szefa, któremu opłaca się mu płacić.
  • Odpowiedz
@KrzaczekPl: aha, czyli moje życie już ma się opierać tylko na cierpieniu i strachu bez żadnej rozrywki ponieważ gdzieś na świecie jest wojna?
Masz świadomość że wojna na świecie nigdy się nie skończyła? Czy poza czubek swojego nosa nigdy nie dostrzegłeś tego co się dzieje w krajach arabskich?

Idąc dalej twoim tokiem myślenia smacznych płatków/wody czy tam kawy od Nestle, które zatruwa cały świat swoimi odpadami i wykorzystuje dzieci do
  • Odpowiedz
@KrzaczekPl: ja się tam w pełni zgadzam. Tylko pytanie skąd on ma tyle pieniędzy? Ktoś mu płaci za to kopanie piłeczki. Ja się z tym nie zgadzam, więc nie oglądam/nie wspieram. Klient decyduje portfelem. Chociaż jest nas trochę za mało wciąż, ale nic więcej nie zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KrzaczekPl: nie przejmuj się krytyką, ci ludzie żyją w takim przyzwyczajeniu do kapitalizmu, że tylko cię wyśmieją i pomyślą że to hejt na lewego, a taka jest prawda, że ten system premiuje wyjebywanie ogromnego hajsu i wysiłku w mało znaczace rzeczy. Chociaz ja bym dał lepsze przykłady niż piłkę nożną, bo piłkarze w przeciwieństwie do gigantycznych koncernów i multimiliarderów nie starają się kształtować swiata tak, żeby jeszcze bardziej doić zwykłych
  • Odpowiedz
@KrzaczekPl: Tak samo płakałeś po Palestyńczykach, Syryjczykach, Irakijczykach, po każdym człowieku okaleczonym w imię walk plemiennych w Afryce, po każdym Meksykaninie zabitym przez kartel, czy tylko po Ukraińcach tak skamlesz, bo temat na czasie?
  • Odpowiedz