Wpis z mikrobloga

Krótka recenzja Baru Rab

Zamówiłem frytkebaba, mięso drobiowe, sos każdy po trochę.
Mięso wiadomo że nienajlepszej jakości (delikatnie mówiąc xD), ale za to sosy są zajebiste i odwalają kawał dobrej roboty.

Powiem tak, dupy nie urywa, ale za taką cenę całkiem w porządku. Jakbym był na gastro to bym #!$%@?ł aż by mi się uszy trzęsły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na plus że mi dużo chusteczek dali, co bym mógł wytrzeć się od dużej ilości sosu.

Następnym razem, jako szczecińska nowociota, wypróbuję Mak Kwaka.
#szczecin
polskimurarzpl - Krótka recenzja Baru Rab

Zamówiłem frytkebaba, mięso drobiowe, sos ...

źródło: comment_1661721332VmpiOhjEpX6mEGIgOnHAaz.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@polskimurarzpl: nie jedz tego shitu, mięso gumowe sosy w ogóle smakują jak z budki w 2006, kompozycja 2/10. Zrobione jak najtańszym kosztem, zero smaku praktycznie. Tu się tym jarają bo nie jedli lepszego kebsa w życiu.
  • Odpowiedz
@Wiskoler_double: Właśnie ostatnio coś ich tam przegania straż miejska i policja więc właśnie też mnie zastanawiało, że ich nie ma :).

Ale może to wynik artykułu jaki był w którejś z gazet (Kurier lub Głos) gdzie właśnie skarżyli się okoliczni mieszkańcy, że tam masowo żule sobie urządzają spotkania, piją a potem śpią na chodniku a nikt na to nie reaguje.
  • Odpowiedz
@Micho_master: I być to może. Nie żebym tam jadał, bo mi daleko do takich smaków, ale często tam przyjeżdżałem ze względów zawodowych późnym wieczorem to czasami nie szło wjechać samochodem na podręczny parking, bo stali/siedzieli/leżeli bezpośrednio na wjeździe i żadną miara nie szło ich przekonać że ja tu służbowo i nikt mnie nie przegoni. Ale najprawdopodobniej oni myśleli tak samo. No ale jak ich pogonili to chwała straży biznesowo-wiejskiej za
  • Odpowiedz
@polskimurarzpl: przez ostatnie 15 lat jadłem w makkwaku 3 razy z czego raz było rzyganko jakiś czas po rollo, drugi raz było nawet ok, a trzeci raz poprosiłem mięso kurczaka i do rollo wrzucili mi takie kawałki kuraka jak z rosołu bez żadnego smaku xD
  • Odpowiedz