Wpis z mikrobloga

@Herato: ale chodzi Ci o skill czy ogólnie o lvl? Zależy też co znaczy dla Ciebie fajna gra. Ja kupiłem 17 lvl ze skillem 100 (uważam że to minimum skilla do fajnej gierki) i bardzo fajnie mi się gra, ale ja lubię to expienie na niskich levelach. Jak chcesz od razu robić bossy, th itp to myślę że 250/300 lvl
  • Odpowiedz
@Herato: 8
a tak powaznie to 90 bo exori gran
chyba ze jesteś doświadczonym tibijczykiem, to pewnie 400+
ale są też tacy co twierdzą, że poniżej 800 lvl to nie gra
  • Odpowiedz
@Herato: jeśli Cię męczy klepanie lvla na początku i robienie questów to faktycznie lepiej 300+ z dostępami
co do TH- to sprawa wygląda tak: Społeczność tibijczyków jest dośc hermetyczna, tam każdy jest leszy od drugiego i jeśli nie masz doświaczenia Ekiem w TH na danym poziomie 300+ 500+ 800+ to możliwe że otrzymasz negatywny feedback i wcale sobie tak łatwo w TH nie poexpisz
  • Odpowiedz
@Herato: Minimum absolutne to 300+ żeby mieć lepsza exure ico i moc zakładać lepsze eq, a jak chcesz tak fajnie na easy sobie latać i kosić to super mieć taki 600+ i w miarę chillowo solo exp idzie wtedy na jakichś elfach, bazirach itp
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Herato: ja kupiłem 78 że skille 108 axa i jest spoko. Tobie polecałbym około 90 że skilla i 110+. Wbiłem już 200, ale gram powoli bez spiny :)
  • Odpowiedz