Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
#alkoholizm proboje schudnac.. poki co od Marca 103kg do dzis 89.7 zeszlo ok 13kg. I kurfa ciezko to idzie jak krew z nosa... ale mysle sobie ja #!$%@? ty dzbanie.. pilem 15 lat a narzekasz ze po paru miesicach bebzol jeszcze jest. Ehhh musze dac rade i nie poddawac sie. Od 2tyg bujam sie z 90kg, jakas magiczna bariera. Jestem z siebie mega dumny dzisiaj ze wstalem rano i pojrchalem na plaze,polazipem z 1.5h, porobilem 90 pompek, wykroki i jakos sie odwazylem przed ludzmi potrenowac mimo mojego bebzola
  • 11
  • Odpowiedz
od 4 lat nie pije


@oink_oink: kuźwa a co ja robię ze swoim życiem
nie mówię że jestem jakoś strasznie wykolejony, ale kilka miesięcy bez alko to max na co mnie stać, a potem bomba :(

od 4 lat mówisz, patrzę mam konto 4.5 roku, to już w trakcie mojej wykopowej kadencji zmądrzeli oaken, suckmydick, ty i pewnie jeszcze kilku ziomków, a ja się kręcę w kółko i wracam na pole
  • Odpowiedz
@oink_oink: Nie wstydź się przy ludziach trenować, bo to raczej fajnie, że ćwiczysz, nie jest istotne czy i jaki masz brzuch. Kiedy widzę, że ktoś biega albo inne aktywności uprawia, to dla mnie motywacja, jakoś nigdy nie zwracam uwagi na posturę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@heniek_8: ja rzucalem alko 1001 razy.. udalo sie za tysiac pierwszym, takze widzisz tylko moj jeden sukces annie widziales tysiaca porazek. Proboj cumplu. Polecam kudzu, mi bardzo pomoglo
  • Odpowiedz
@oink_oink: Na start bym powiedział, że coś jest nie tak z Twoim bilansem kalorycznym. Zacznij sobie liczyć kalorie - jest taka apka "fitatu" na smartphony - wpisujesz produkt i pokazuje Ci wartości odżywcze. U mnie był problem, bo zacząłem się konkretnie ruszać, jeść duuużo mniej, to waga stała w miejscu. Okazało się, że jadłem za mało - jak podbiłem do 2200 kcal dziennie ( przy minimum średniej dziennej spalanej przez mój
  • Odpowiedz