Wpis z mikrobloga

@masonios72: jeszcze śmieszniejsze było to jak wspomniał, że za te pieniądze nawet w nieturystycznych miejscowościach nie zjesz. Sobie coś ubzdura i będzie głosił swoją prawdę objawioną, mimo, że nad bałtykiem ceny są podobne do tych co pokazywał paluchem, a nawet niższe, o nieturystycznych miejscowościach nie mówiąc xD
  • Odpowiedz
jestem ciekaw co myślą sobie tam ludzie, jak patrzą, że jakiś debil nagrywa menu i je komentuje, nie wspomnę o tym co mówicie czyli, że jest drożej niż w Polsce. Ale to jest tak jak ze wszystkim, coś zasłyszy, nie sprawdzi i powtarza. Coś jak w sprawie Magdy Żuk w Egipcie, on dalej myśli , że ciało jest w Egipcie i nie zostało wydane, a wystarczy przeczytać jakiś artykuł...
  • Odpowiedz
@masonios72 niedawno wróciłem znad morza, i pełny zestaw obiadowy + do tego jakieś piwko to koszt był 40-45zł, samo danie można było za 30zl znaleźć, więc ja tam nie spotkałem się z żadnym paragonem grozy
  • Odpowiedz
@masonios72 co się dziwic ze gościu o cenach pojęcia nie ma. Raz to wymaga wyjścia z domu, a dwa przy jego dochodzie z yt to on wybiera restauracje poziom wyżej jak przeciętna pizza czy chińczyk :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@masonios72: W Bułgarii tak było ale w latach 80 i 90, polscy turyści żyli jak królowie na wczasach. W 2012 roku ceny w kurorcie były takie jak w Polsce w dyskontach, w restauracjach jak w knajpach w dużych miastach w Polsce. Teraz to się skończyło, ceny się wyrównują, tylko pogoda lepsza niż w Polsce. Jak Aktor chce po taniości to niech leci do Albanii, ale jak wyczyta że to muzułmański kraj
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yahoomlody: O to ciekawe, 5 lat temu słuchałem Atora i wtedy tylko jeździł po jakiś hotelach w Polsce i narzekał że płytki w łazience są żółte od moczu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albania nadal tania. Pizza w porcie z włoskich składników jak kosztuje 30 zł, tyle co u nas sieciówka na wynos. Owoce morza z racji dostępu też tańsze.
  • Odpowiedz