Wpis z mikrobloga

Naszła mnie taka rozkmina dotyczącą ekranów w #telefony Czasem wydajemy na telefon kilka tysięcy złotych. Producenci wymyślają coraz to lepsze zabezpieczenia Gorilla Glass żeby chronić ekran i wyświetlać obraz w najlepszej jakości. A później po zakupie kupujemy jakieś gówno chińskie szkiełka albo folie za dolara i naklejamy psując obraz i zasłaniając ochronę, za którą już zapłaciliśmy pewnie kilkaset złotych.

#android #iphone #ios #samsung
  • 9
  • Odpowiedz
Producenci wymyślają coraz to lepsze zabezpieczenia Gorilla Glass żeby chronić ekran i wyświetlać obraz w najlepszej jakości.


@Krol_Dzielni: a ktoś wymyślił jak uniknąć porysowania zaostrzoną stalą? Bo jak tak to spoko, nie będę naklejał na swój telefon szkła bo nie porysuje mi się od kluczy.
  • Odpowiedz
@Krol_Dzielni: Paaaanie. Chuchałem, dmuchałem, nigdy z niczym nie noszony w kieszeni itp. I co? I #!$%@?, ekran cały porysowany. Różowy #!$%@? w torebkę z kluczami, portfelem, cegłą i zero rys ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
później po zakupie kupujemy jakieś gówno chińskie szkiełka albo folie za dolara i naklejamy psując obraz i zasłaniając ochronę, za którą już zapłaciliśmy pewnie kilkaset złotych.

Tyle że jest większe prawdopodobieństwo że ta droższa ochrona szybciej jebnie od szkła za dolara a szkiełko kosztuje dolara a oryginalny wyświetlacz to często 70% wartości urządzenia.
  • Odpowiedz