Wpis z mikrobloga

https://www.yafud.pl/47956/ Jesteśmy z partnerem w związku 3 lata i mamy kota, który skacze na telewizor (plazma) stojący na komodzie, co grozi przewróceniem. Kiedyś znajomi polecili nam aby zawiesić go na ścianie (specjalny uchwyt 50 zł-100 zł, szybka akcja z wierceniem i po kłopocie). Jak to w życiu bywa partnerowi się nie spieszy do robót w domu, chociaż innym zawsze leci i pomaga, jak poproszą. Dzisiaj znowu była sytuacja z wiszącym na ekranie kotem - w złości w końcu poprosiłam o zebranie się i powieszenie tego telewizora. Partner odpowiedział, że nie zrobi tego, bo nie umie. Gdzie #yafud? Ano dla mnie za to, że albo już totalnie między nami wygasła ta chemia i już mu się nie chce nawet próbować starać, albo za to, że takie klapki właśnie miałam na oczach i typ serio ma dwie lewe ręce (obstawiam jednak to pierwsze). YAFUD #fail
  • 6
@yafud: #!$%@? chłopu nie chce się powiesić telewizora bo zmęczony po robocie, bez żadnego powodu chce sobie odpocząć, a ta wyciąga wnioski, że wygasła chemia między nimi XDD no #!$%@? trzymajcie mnie, właśnie typowa p0lka. Polecam zapoznać jakiegoś chada, który nie będzie miał problemu żeby powiesić telewizor i pomasować stópki księżniczce.