Wpis z mikrobloga

@Kreek: Myślałem że to jakieś troll konto ale widać że gościu sensownie opisuje swoją sytuację więc wygląda to na prawdziwą sytację.

dodatkowo gość ma 188cm.

Zaraz zlecą się coperzy którzy będą go nazywać go gigachadem a wygląda na to że gość w oczach dziewczyn jest trochę przystojny, sam w komentarzach piszę że nigdy żadna dziewczyna nie wykazała nim jakieś większej inicjatywy.

Problemem jest pewnie brak socjalnych skilli.

Tak po prostu wygląda
@sdasdadawqeqawdas: Kiepskie oczy, uszy też jakieś odstające, wysokie czoło, więc jak się bardziej przyjrzysz to nie jest aż tak kolorowo, choć nadal mogguje większość chłopów. Imo brakuje trochę harmonii w tej twarzy, elementy jakby randomowo wylosowane w generatorze i to nie do końca się zgrywa na pierwszy rzut oka, ale to jedynie moja opinia.
@CalderX: @Kreek: Ogólnie jest taki kanał Tails na youtubie, i on robił eksperymenty tinderowe z babcią i często na podobnym poziomie atrakcyjności jak ten typek miał matche, aż po prostu ciężko w to uwierzyć że on może mieć problemy z dziewczynami.

Tutaj jego lepsze zdjęcie według mnie ale już nie widać tutaj aż tak wyraźnej lini szczęki i według mnie wygląda na 7/10 ale na pewno nie jest chadem wiec
sdasdadawqeqawdas - @CalderX: @Kreek: Ogólnie jest taki kanał Tails na youtubie, i on...

źródło: comment_1661625543zSvhiBJ0tX91aEATy3c7dl.jpg

Pobierz
@Kreek: @Eteres: @CalderX:
Jeżeli to nie troll konto, a wygląda na to że jest to po raz kolejny mamy dowód tego aby faceci nie oceniali atrakcyjności faceta.

W komentarzach dziewczyny też piszą że wygląda ok, ale żadna dziewczyna nim się nie zachwyca(tylko faceci).

Do tego ziomek ma 188cm, niby z taką twarzą i wzrostem powinien nie mieć problemów z dziewczynami a jak jest to sami widzimy.

Twarz > wzrost
sdasdadawqeqawdas - @Kreek: @Eteres: @CalderX: 
Jeżeli to nie troll konto, a wygląda...

źródło: comment_1661627611sBkZHMB2ZUZ3fXuoyolx0J.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kolo pewnie ma podobnie do mnie, u mnie 194 wzrostu, waga ok, ķoło 90kg się trzymam, szerokie bary, szczęka może nie taki kwadrat jak u niego ale jest, tylko zero skilli socjalnych, a no i jak mi nikt nie powie po czasie, to za #!$%@? bym nie zgadł ze mi któraś wysyłała "sygnały" xd