Wpis z mikrobloga

5500 dałem miesiąc temu. Żona zachciala na 30 urodziny. Naprawdę polecam. Dodatkowo przy rocznym dziecku to duza oszczędność czasu i masa przepisów w załączonej aplikacji. Bardzo sobie chwale zakup. Zycia nie zmienia ale pomaga. Wszystko co chcesz zrobić z przepisu wychodzi. Jak masz czas i lubisz/umiesz gotować, daruj sobie. W przeciwnym wypadku duza wygoda.
@blazejboss: za 6 tysięcy złotych mogłeś jej #!$%@? kupić zaawansowany kurs gotowania u boku przeszkolonego profesjonalnego kucharza. I w przeciwieństwie do thermomixa, który według ciebie " Zycia nie zmienia ale pomaga", to by zmieniło wasze życie na dobre
@2efgriaus2gnr nie zgodzę się. Nie wziąłeś jednego czynnika pod uwagę. Czasu. Kurs trwa, doświadczenie zdobywa się długo, gotowanie jest czasochłonne. Maszyna skraca ten czas. Moja żona naprawdę dobrze gotuje. I umie. Miała takie życzenie i jest zadowolona.
@blazejboss:

gotowanie jest czasochłonne


gotowanie nie jest czasochłonne, o ile potrafi się gotować i o ile potrafi się planować posiłki

Bawi mnie jak ludzie niepotrafiący gotować widzą tylko to, że dzięki 6 tysiącach złotych wydanych na robota co tańczy i śpiewa będą gotować szybciej (lub wcale - jak obserwowałem to po znajomych, co ten badziew kupili) i smaczniej (co jest dyskusyjne, bo te przepisy, to przełomowe nie są z tego co