Wpis z mikrobloga

@comamtuwpisac: mój 7 latek lubi platformówki, nie zajaral się Minecraftem. Cieszy mnie natomiast, że naparza w Mario & Rabbids na switchu. Nawet ostatnio pytał, czy jakąś inną turową grę mu znajdę :)
@L3stko: mój też coś tam marudził o Robloxa, ale udało mi się jakoś zejść z tematu, na razie skutecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mxhugo: Jakie głupoty, słucham cie kolego. To że napisałem ze lepiej wyjść z dzieciakiem na rower albo piłkę to są głupoty?? Ja mu nie zabraniam grać tylko piszę że w wieku 7 lat dzieciaka jeszcze można naprawdę zmobilizować do aktywności, a na gierki jeszcze przyjdzie czas
@bomboclat: to, że ktoś pozwala dziecku grać nie oznacza, że urządza mu 12h maratony z sikaniem do butelki i wyzywaniem wszystkich na voice chacie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moi grają na Xboxie i Switchu. 4,5 latek 2 razy w tygodniu po 30-40 minut, 7 latek 3 razy (środa, sobota, niedziela) po 45-60 minut. Uwierz mi, że mają oprócz tego dużo czasu na aktywność fizyczną i tą spontaniczną
@bomboclat: 3 razy po godzinie, gra w co chce, oczywiście wybór pod naszym nadzorem;)
@ciasteczkowy_otwur: chyba nie do końca masz rację. Cieszy mnie i wręcz zaskakuje, gdy widzę niektóre taktyczne zagrywki w Rabbids, aż mu DLC z Donkey Kongiem dokupiłem.
W platformówkach, czy w Mario kart też sobie elegancko radzi.
@bomboclat: chyba piszesz o OPie ;)
Mój sam się tym dziecięcym X-COMem zainteresował. Chyba widział, jak żona gra i w końcu pyklo. Jak był młodszy, to nie pozwalaliśmy mu robić tych bitew, więc sobie tylko biegał ludzikami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widziałem w game pass jeszcze Transformers Battlegrounds jakiś czas temu, też turowa i skierowana dla młodszych graczy