Wpis z mikrobloga

Bzdurna logika.


@niecodziennyszczon: Cały czas czekam na propozycje rozwiązań a nie "powinno się cośtam". Bo ja równie dobrze mogę powiedzieć, że powinniśmy być wszyscy piękni, młodzi i bogaci. I wszyscy pewnie nawet się z tym zgodzą. I co z tego?
  • Odpowiedz
@Khaine: no ale przejdźmy do konkretów. Jestem z Lublina i podróż z Lublina np. do Katowic zawsze była z przesiadką. W tym roku pojechałem w obie strony z mniej niż 100 PLN. PO miała takie rzeczy w dupie a tak się ogarnia komunikację
  • Odpowiedz
PO miała takie rzeczy w dupie a tak się ogarnia komunikację


@Magnolia-Fan: Gdzie miała w dupie, jak dróg wybudowali najwięcej od Kazimierza Wielkiego? PiS z komunikacją nie robi absolutnie NIC. I ich elektorat ma to w piździe, za socjal by się dał poćwiartować żywcem.
  • Odpowiedz
@Khaine Młodzi, starsi. Jeżeli będzie w miarę dobrze płatna praca, firmy nie będą wyciskać z pracowników ile się da, to młodzi po szkole zostaną w tym mieście powiatowym. Nawet jak w okolicy nie będzie pracy dla nich, to dzięki dobrej komunikacji mogą szybko dojeżdżać do pracy w większym mieście. Co dzisiaj oferuje prowincja ludziom? Praca u Januszy, często za niezbyt ciekawe pieniądze i z pominięciem kodeksu pracy, komunikacja leży więc musisz
  • Odpowiedz
PiS z komunikacją nie robi absolutnie NIC.


@Khaine: Jak to nic. Mi zlikwidowali kilka połączeń kolejowych, usunęli wagony WARS na trasach przez całą Polskę i jeszcze można sobie kupić miejsce stojące w pierwszej klasie i na ogół nawet zmieścisz się do pociągu!
  • Odpowiedz
Jak to nic. Mi zlikwidowali kilka połączeń kolejowych, usunęli wagony WARS na trasach przez całą Polskę i jeszcze można sobie kupić miejsce stojące w pierwszej klasie i na ogół nawet zmieścisz się do pociągu!


@aegispolis: No i elektoratowi to kompletnie nie przeszkadza. Dostali na harnolda i kiełbasę, i to jest dla nich ideał rządów w Polsce. A to że nie mają nawet jak wyjechać z tego lasu? A po co
  • Odpowiedz
@Khaine: Myślę, że tu nawet nie o ten socjal chodzi, a przynajmniej nie tylko. Oni jak ruscy - mogliby żreć tynk ze ścian, jeżeli mają poczucie, że wróg jest dociskany, sąsiadowi jest gorzej, a wielka Polska wstaje z kolan. To jest ich główny narkotyk.
  • Odpowiedz
@aegispolis: To to powiedz mi co niby tym ludziom można zaoferować aby ich do siebie przekonać? xD Bo jak dla mnie to jedynie egzekucję Tuska na Placu Zamkowym w Warszawie.
  • Odpowiedz
@Khaine: Teraz chyba nic. Jak przegrają wybory, to i mobilizacja pewnie osłabnie, bo Polak nie lubi trzymać z przegranymi. Chociaż jest jeden wróg, którego nie lubią wszyscy, poza Konfederacją. Umiejętne granie tematem Rosji może delikatnie osłodzić przegraną.
  • Odpowiedz
Gdzie miała w dupie, jak dróg wybudowali najwięcej od Kazimierza Wielkiego?


@Khaine: ale ja się w tym względzie zgadzam; problem w tym, że poprzednie rządy myślały o komunikacji tylko jako o środku do zbierania zasobów ludzkich z prowincji i to jest problem. Ktoś tam musi żyć
  • Odpowiedz
@Khaine: Ale ty mieszasz zbyt wiele różnych wątków w swoim myśleniu. Prowincja, emeryci, 500plusy i jeszcze parę innych elementów, wszystko to co jest niefajne i tobie się nie podoba bo jest wkładasz w jeden worek z napisem "pis" i jest super. A to tak to w praktyce nie wygląda.

Druga sprawa. Siedzisz sobie w stolicy, tak? No więc zrozum taką rzecz. Jeżeli ofertą dla ludzi ma być: wszyscy musicie się
  • Odpowiedz