Wpis z mikrobloga

Pamiętam że w 2015 roku głosowałem na konfedercje ale jakby ich nie było to głosowałbym na PiS w wtedy pewniakiem było że jak PO zostanie u władzy to zaczną nam importować duże ilości uchodźców. Poza tym było kilka afer z pociągami stocznią czy cukrowniami, wtedy myślałem że ekipa Tuska jest tak #!$%@? że nieda się gorzej rządzić.

No i na najbliższych wyborach będę się #!$%@? modlił żeby wrócił Tusk.
#truestore #polityka
  • 61
@S_____ no mnie też to #!$%@? ze Tusk podniósł wiek emerytalny i #!$%@?ł OFE bo w budżecie nie było hajsu a Duda nagle miał wziąć i ogarnąć na każde dziecko 500zl. A Polacy się nie zastanawiali skąd te pieniądze będą
@Gumaa: Co Ty jesteś odklejony to nie mam słów. Dopisujesz bajki do historii, z resztą jak typowy konfederosjanin. To co wymieniałem dowodzi tego, że w Polakach zaszczepiona jest nienawiść do Rosji poprzez złe wspomnienia. Z Ukrainą nie ma tak wielkiego halo bo UPA to jednak zbyt mało żeby przebić setki lat znęcania się Rosji nad Polską. Tu nie ma nic trudnego, jak psa będziesz bił codziennie, to w końcu zacznie i
Czemu uciekłem do tematu Rosji? Poza UPA co Ukraina zrobiła Polsce? Zamieniam się w słuch i słucham zdania eksperta.


@Zordon_: i niby czemu ja miałbym się z tobą na ten temat licytować? Czy ty serio myślisz, że moim celem jest jakiś atak na Ukrainę? I może jeszcze bronienie Rosji?

Kłócisz się z zupełnie inną osobą, która istnieje tylko w twojej wyobraźni.

Próbujesz mnie wmanipulować w atakowanie Ukrainy, bo tak sobie w
@Gumaa: Typowy Koń… Kiedyś zmądrzejesz jak autor posta.

Tymczasem nie, wcale ta osoba nie istnieje w mojej wyobraźni, gdyż zadałem Ci wyraźne pytanie. Co jest nie w porządku z Ukrainą oprócz Wołynia, a Ty mi wyskoczyłeś z patopsychoanalizą.

Kto z konfy dba o Polskę? Kto z tej radzieckiej partii zrobił dla niej coś dobrego, żebyś mógł w ogóle pisać o dbaniu o kraj? Może wojna z tęczowymi jest tym dbaniem? A
@PoIand mhm, tylko takie suche dane niczego nie dowodzą, w kluczowych dla mieszkancow naszego kraju glosowaniach Konfederacja popierała PiS. Walczycie i robicie wszystko zeby Was nie zdemaskować ale nie da sie kolego, do tego jestescie rosyjską swołoczą, gratuluje, trzeba miec mozg wielkosci orzecha włoskiego zeby chociaz w 1 procencie popierac Konfederussie ( )
@Cernold oni chca zebys wlasnie tak myslal, odkad pis zaczal kupowac posłów to wydaje sie, ze wlasnie jest tak jak piszesz jednak sa ludzie ktorych nie da sie kupic. Napewno nie w Konfederacji ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sloneczko:

No to dawaj. Zabawimy się. Będziemy wstawiać ważne głosowania. Ja zaczynam. 14 emerytura:

@PoIand: a poka aborcje czy lex tvn czy zaostrzenie niedziel niehandlowych