Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty Doszedłem do prostego wniosku, że krytpo to jest największy skok na kasę dokonany przez fundusze i innych dużych graczy na zwykłych ludzi. W 2021 występowała kumulacja lewych telefonów zachęcających do inwestowania krypto na podejzanych stronach, nawet taksówkarze mówili o krypto. To był ostatni moment na zarobek. A potem nastąpiła katastrofa głównych walut i armagedon altcoinow. Próbowali jeszcze przez chwilę wycisnąć z ludzi przez NFT ale na szczęście mało kto się nabrał.
  • 16
@cr_7: Zły jestem na siebie bo stary a głupi. Zawsze w historii jak coś było reklamowane dosłownie wszędzie to należało się od tego trzymać z dala. Ale chciwość wzięła w górę.
Zły jestem na siebie bo stary a głupi. Zawsze w historii jak coś było reklamowane dosłownie wszędzie to należało się od tego trzymać z dala. Ale chciwość wzięła w górę.


@lig76: I w drugą stronę, jak już turyści zniechęceni, bo upadek bitcoina, mało wpisów na tagu i praktycznie żadnego "gdzie/jak kupić?" to były dobre momenty na akumulacje.

Zamiast gdy spamują "jak kupić burgerburn?"