Wpis z mikrobloga

Dziś chciałbym oficjalnie pożegnać się z tagiem #famemma Rano czytając gorące dowiedziałem się, że programiści mają zakaz oglądania pato gal, bo nie licuje to z powagą zawodu. Ja niestety jestem programistą...
Napisałem do moich kolegów programistów z ktorymi wspólnie oglądamy pato gale czy zamiast oglądania następnej gali zechcą zasiąść przy lampce Chateau de la cour saint-emilion i wspólnie poczytać Krzyżaków. Chcąc dodać nutkę rywalizacji postanowiłem też zorganizować konkurs poezji śpiewanej. Wyśmiali mnie... To tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że powinni mieszać beton głową na budowie, a nie programować.
No nic, żegnajcie koledzy z tagu, czas spojrzeć prawdzie w oczy i zacząć zachowywać się jak poważny człowiek, a nie bydle obcujące z tak prymitywną rozrywką.
  • 12
@ChamskoCytuje: dobra decyzja Mirek. Też oglądałem wszystkie gale do tej pory, ale potem zmieniłem pracę i zostałem programistą. Niestety, na tak wysokim poziomie jak nasz, nie powinno się, albo wręcz nie wolno śledzić takich zjawisk jak gale freak fightowe.
Wczoraj wieczorem, podczas trwania gali dla plebsu i odpadów genetycznych, byłem z kolegami w filharmonii, a następnie, po powrocie do willi jednego z nas, licytowaliśmy się, kto wyrecytuje z pamięci więcej wersow