Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 256
A może po prostu go nie lubił? Miałem kiedyś taką rozkmine jakbym np napotkał wypadek samochodowy a w samochodzie mocno ranna byłaby osoba której nie lubię. I w sumie bym nie udzielił pierwszej pomocy osobiście, poczekał bym chwilę aż będzie nie do uratowania i wtedy bym wezwał karetkę aby mieć ręce czyste


@Fighter_forGlory: Z kim ja tu siedzę. Brak słów...
  • Odpowiedz
@happy_shroom: Przebicie bylo na wentylatorze


@futroznorek: Mam takie pytanie jakie są szanse na to np. w naszym kraju? Czasem po tych filmikach mam jakąś paranoję i np. dotykam rzeczy zewnętrzną stroną dłoni ze strachu. Czy mój wiatrak też może mnie zabić?
  • Odpowiedz
@knur3000: To samo pytanie mi przyszło do głowy. W okół nas mnóstwo różnego elektrycznego sprzętu który włączamy i wyłączamy. Co się musi stać aby doszło do podobnego wypadku, wygląda dość przerażająco.
  • Odpowiedz
Gościa #!$%@?ć z roboty. Bez kitu
Można wejsc i wynosić wszystko co za nim. W #!$%@? ma co się wokół dzieje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Anthrax91: teraz standardem jest tzw roznicówka, która wyłącza prąd przy zmianach napięcia, jak np. przy przebiciu, czy porażeniu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Anthrax91: @knur3000:

Stare instalacje mają tzw zerowanie,zaś obecnie jest już wymagane stosowanie roznicowki która niejako wyłapuje upływ na obudowę.

Zapraszam do czytania na wiki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@MlodyWilk: z tych filmików wygląda że najczęściej umiera się po cichu. Często można by zapobiec takim wydarzeniom ale ktoś musiałby się zorientować. Potrzeba jakiejś dozy inteligencji żeby zauważyć że coś jest nie tak.
  • Odpowiedz
Dlaczego tego typu zdarzenia oznaczane są jako trzecieoko, skąd się wzięła nazwa tego hashtagu?


@retsinaz: pewnie chodzi o kamerę przemysłową która to nagrywa. Natomiast wszystkie filmiku pochodzą z subreddita r/CrazyFuckingVideos
  • Odpowiedz